• 20. Göcek İlkbahar Yarış Haftası 13-17 Mayıs 2019
G Ü N C E LY A R I Ş
ONLINE Kayıt Formu
Yarış İlanı
Yarış ve Etkinlik Programı
Yarış Talimatı
Katılımcı Listesi
Yarış Sonuçları
S P O N S O R L A R I M I Z
Haber ve Duyurular
Rixos Sailing Cup Göcek 2018 (11-14 Oct 2018)
Rixos Sailing Cup 11-14 oct 2018

Yarış kayıtları Rixos Sailing Cup resmi sitesinden yapılmaktadır.
( www.rixossailingcup.com )

Kayıt için tıklayınız.
16. Sonbahar Göcek Yarış Haftası - 10 Kasım Atatürk Kupası
Yarış 5-9 Kasım tarihlerinde Göcek'te yapılacaktır.
Göcek Yarış Haftası'nda büyük kupa “Courrier Du Coeur” teknesi ile Andrey Arbuzov ve ekibinin oldu
D-Marin Göcek Marina katkılarıyla düzenlenen 19. Göcek Yarış Haftası, 14 Mayıs günü başladı ve heyecan dolu 6 yarışın ardından 17 Mayıs günü sona erdi. Göcek Yarış Haftası'nda büyük kupa “Courrier Du Coeur” teknesi ile Andrey Arbuzov ve ekibinin oldu 19. Göcek Yarış Haftasında “Şarık Tara, Atatürk’ü Anma 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kupası “ C.D.Couer isimli teknesiyle yarışan Andrey Arbuzov liderliğindeki ekibin oldu
GÖCEK YARIŞ HAFTASI
Yelken tutkunlarının heyecanla beklediği, ŞARIK TARA - Atatürk’ü Anma 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kupası yarışları 13–17 Mayıs 2018 tarihleri arasında 19. kez yelkenseverlerle buluşuyor. 10 Kasım Ataürk Kupası yelken yarışları 05 -10 Kasım 2018 tarihleri arasında 16. kez düzenlenecek. Göcek’in ilkbahar ve sonbahar günlerinde, Göcek ve Fethiye Körfezinde yaklaşık 55 - 65 tekne ve 500’ü aşkın yelkencinin katılacağı yarış haftalarında, uluslararası yelken ustalarının, rekabeti yüksek şamandıra yarışları ve bölgenin coğrafya zenginliğinin başarılı kullanıldığı coğrafi rotalarıyla, tüm katılımcıları heyecanlı anlar bekliyor. Yarış haftası süresince sosyal etkinlikler Doğuş Grubu bünyesindeki D-MARIN GÖCEK Marina ev sahipliğinde yapılacak.
KADINLAR GÜNÜ KUPASI’NDA ŞİDDETE KARŞI YELKEN AÇTILAR
Göcek Yat Kulubü’nün hayata geçirdiği Kadınlar Günü Kupası Yelken Yarışları D-Resort Göcek ve D Marin Göcek’in ev sahipliğinde gerçekleşti. “Şiddete Karşı Yelken Açıyoruz” sloganı ile kadınların seslerini duyurmayı amaçlayan KADINLAR GÜNÜ KUPASI yelken yarışları bu yıl 7-8 Mart 2018 tarihleri arasında ilk kez düzenlendi ve kadınların sesi oldu. Göcek Yat Kulübü, uluslararası çapta düzenlediği yelken yarışlarına bu yıl “Şiddete Karşı Yelken Açıyoruz” sloganı ile KADINLAR GÜNÜ KUPASI’nı ekledi. Türkiye Yelken Federasyonu ulusal yarış programında da yer alan yarışlar, D-Resort Göcek ve D-Marin Göcek’in ev sahipliğinde 7-8 Mart tarihlerinde gerçekleştirildi.
Sayfa : 2 / 21
Göcek Yat Kulübü|Kumburnu Mevkii, İskele Caddesi 48310, Göcek - Muğla