• 16. SONBAHAR GÖCEK YARIŞ HAFTASI - 10 KASIM ATATÜRK KUPASI " 05 - 10 KASIM 2018"
G Ü N C E LY A R I Ş
ONLINE Kayıt Formu
Yarış İlanı
Yarış ve Etkinlik Programı
Yarış Talimatı
Rotalar
Katılımcı Listesi
Yarış Sonuçları
S P O N S O R L A R I M I Z
Haber ve Duyurular
Amex Sailing Göcek Cup
American Express Göcek Cup 2013′ün şampiyonu, genel klasman birincisi tekne sahibinin Hasip Gencer, dümeninde Levent Özonur’un olduğu Farr 40 tipi teknesi ile Farr Away oldu. American Express Göcek Cup 2013 şampiyonluğunu alarak, Les Voiles de St. Tropez’ye gidecek Farr Away ekibini tebrik ediyoruz!
AMERICAN EXPRESS SAILING REGATTA
AMERICAN EXPRESS’LE YELKENLER FORA, SAILING REGATTA’DA ROTA AVRUPA. Garanti’nin 12 yıldır yelkene verdiği destekle American Express Sailing Regatta yelken açmaya Göcek’de devam ediyor. 7-8 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek yarışların kazanan ekibi Fransa’da Voile St. Tropez’de yarışmaya hak kazanacak. Yarışlar, tam boyları (LH/LOA) 8 metre ve daha büyük, içten veya dıştan takma bir motora sahip, 2013 yılı IRC Ölçü Belgesi olan tekneler ile yeni başlayan, yat sınıfı özelliklerini taşıyıp IRC ölçü belgesi edinmemiş içten motora sahip DESTEK sınıfında yarışmayı kabul eden, içten takma bir motora, yarış ve güvenlik kuralları çerçevesinde yarışmaya uygun donanıma sahip tüm yelkenli teknelere açıktır.
HAZİRAN - TEMMUZ BÜLTENİ
Değerli Üyelerimiz ve Değerli Yelken Dostları, Göcek Yat Kulübü etkinliklerimiz ve faaliyetlerimizi sizlere aktarmak amaçlı elektronik ortamda ilan ettiğimiz, HAZİRAN - TEMMUZ ayları bültenimiz yayınlanmıştır.
Göcek Yaz Dönemi Yelken Eğitim Programı
Kulübümüz, 1999 yılından bu yana, Göcek beldemizde ve çevre ilçelerdeki çocuk ve gençlerimize temel denizcilik ve yelken eğitimi vermektedir. 13 yıldır Yelken okulumuzun amacı; tüm çocuklara yelken sevdası aşılamak, ileri ki hayatlarına kazandırabileceğiz bir meslek dalı, sosyal bir çevre ve boş zamanlarında yapabilmeyi tercih edecekleri bir spor alanı yaratmaktır.
Audi Göcek Yarış Haftası'nda Kupa Courrier du Coeur'un
Türkiye’nin, uluslararası yat yarışları alanında kendini kanıtlamış olan ve bu yıl da Audi’nin katkılarıyla düzenlenen Göcek Yarış Haftası sona erdi. Audi Göcek Yarış Haftası'nda Kupa Courrier du Coeur'un 14. Audi Göcek Yarış Haftasında 'Şarık Tara Atatürk’ü Anma 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kupası' Courrier du Coeur isimli tekneyle yarışan Andrey Arbuzov liderliğindeki ekibin oldu. Göcek Yat Kulübü tarafından bu yıl 14’üncüsü düzenlenen ve Doğuş Otomotiv Audi ’nin desteğiyle gerçekleşen 'Audi Göcek Yarış Haftası', 22 Mayıs günü D-Marin Göcek'te yapılan ödül töreniyle sona erdi.
Sayfa : 17 / 20
Göcek Yat Kulübü|Kumburnu Mevkii, İskele Caddesi 48310, Göcek - Muğla