• Kayıtlarımız kapasiteden dolayı 90 da sınırlanmıştır, bilgi için e-posta adresimize başvurun
G Ü N C E LY A R I Ş
Katılımcı Listesi
Yarış Sonuçları
S P O N S O R L A R I M I Z
Haber ve Duyurular
Göcek Yarış Haftası'nda büyük kupa “Courrier Du Coeur” teknesi ile Andrey Arbuzov ve ekibinin oldu
D-Marin Göcek Marina katkılarıyla düzenlenen 19. Göcek Yarış Haftası, 14 Mayıs günü başladı ve heyecan dolu 6 yarışın ardından 17 Mayıs günü sona erdi. Göcek Yarış Haftası'nda büyük kupa “Courrier Du Coeur” teknesi ile Andrey Arbuzov ve ekibinin oldu 19. Göcek Yarış Haftasında “Şarık Tara, Atatürk’ü Anma 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kupası “ C.D.Couer isimli teknesiyle yarışan Andrey Arbuzov liderliğindeki ekibin oldu
GÖCEK YARIŞ HAFTASI
Yelken tutkunlarının heyecanla beklediği, ŞARIK TARA - Atatürk’ü Anma 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kupası yarışları 13–17 Mayıs 2018 tarihleri arasında 19. kez yelkenseverlerle buluşuyor. 10 Kasım Ataürk Kupası yelken yarışları 05 -10 Kasım 2018 tarihleri arasında 16. kez düzenlenecek. Göcek’in ilkbahar ve sonbahar günlerinde, Göcek ve Fethiye Körfezinde yaklaşık 55 - 65 tekne ve 500’ü aşkın yelkencinin katılacağı yarış haftalarında, uluslararası yelken ustalarının, rekabeti yüksek şamandıra yarışları ve bölgenin coğrafya zenginliğinin başarılı kullanıldığı coğrafi rotalarıyla, tüm katılımcıları heyecanlı anlar bekliyor. Yarış haftası süresince sosyal etkinlikler Doğuş Grubu bünyesindeki D-MARIN GÖCEK Marina ev sahipliğinde yapılacak.
KADINLAR GÜNÜ KUPASI’NDA ŞİDDETE KARŞI YELKEN AÇTILAR
Göcek Yat Kulubü’nün hayata geçirdiği Kadınlar Günü Kupası Yelken Yarışları D-Resort Göcek ve D Marin Göcek’in ev sahipliğinde gerçekleşti. “Şiddete Karşı Yelken Açıyoruz” sloganı ile kadınların seslerini duyurmayı amaçlayan KADINLAR GÜNÜ KUPASI yelken yarışları bu yıl 7-8 Mart 2018 tarihleri arasında ilk kez düzenlendi ve kadınların sesi oldu. Göcek Yat Kulübü, uluslararası çapta düzenlediği yelken yarışlarına bu yıl “Şiddete Karşı Yelken Açıyoruz” sloganı ile KADINLAR GÜNÜ KUPASI’nı ekledi. Türkiye Yelken Federasyonu ulusal yarış programında da yer alan yarışlar, D-Resort Göcek ve D-Marin Göcek’in ev sahipliğinde 7-8 Mart tarihlerinde gerçekleştirildi.
YARIŞA ÖZEL AVANTAJLARIMIZ
Değerli Denizci Dostlarımız, Bu yıl Şiddete Karşı Yelken Açıyoruz sloganı ile fora edilecek KADINLAR GÜNÜ KUPASI yelken yarışları etkinliğimiz 7-8 Mart 2018 tarihleri arasında düzenlenecek. KADINLAR GÜNÜ KUPASI ‘na özel konaklama ve tekne kiralama avantajları ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Kiralık tekne veya sizlere özel konaklama ayrıcalığı için lütfen kulübümüz ile bağlantı kurunuz.
KADINLAR GÜNÜ KUPASI GÖCEK 2018
KADINLAR GÜNÜ KUPASI ŞİDDETE KARŞI YELKEN AÇIYORUZ! Göcek Yat Kulübünce 19 yıldır özveri ve büyük emeklerle düzenlenen, uluslararası bilinilirliği yüksek yelken yarışı haftalarına 2018 yılında bir yenisi daha ekleniyor. Bu yıl Şiddete Karşı Yelken Açıyoruz sloganı ile fora edilecek KADINLAR GÜNÜ KUPASI yelken yarışları etkinliği 7-8 Mart 2018 tarihleri arasında düzenlenecek. Yelken tutkunları, KADINLARIMIZ için 7-8 Mart tarihleri arasında Göcek’de buluşuyor. Fethiye Körfezi ve Göcek’in yavaş yavaş ılıyan ilkbahar günlerinde, 2 gün sürecek programda yaklaşık 40 tekne ve 400’ü aşkın yelkencinin katılımı hedefleniyor. Ulusal ve uluslararası kadın-erkek tüm yelken ustalarını, rekabeti yüksek şamandıra yarışları ve bölgenin coğrafya zenginliğinin başarıyla kullanıldığı coğrafi rotalarında heyecanlı anlar bekliyor. KADINLARIMIZ İÇİN BİRLİKTE YELKEN AÇALIM
Sayfa : 3 / 21
Göcek Yat Kulübü|Kumburnu Mevkii, İskele Caddesi 48310, Göcek - Muğla