• 20. Göcek İlkbahar Yarış Haftası 13-17 Mayıs 2019
G Ü N C E LY A R I Ş
ONLINE Kayıt Formu
Yarış İlanı
Yarış ve Etkinlik Programı
Yarış Talimatı
Rotalar
Katılımcı Listesi
Yarış Sonuçları
S P O N S O R L A R I M I Z
Haber ve Duyurular
30 Haziran 2017 Geri Dön
15. Audi Sonbahar Göcek Yarış Haftası - 10 Kasım Atatürk Kupası
 Büyük kupa, büyük heyecan!

 IRC sınıfının usta yelkencileri “10 Kasım Atatürk Kupası“ için yarışacak. Göcek Yat Kulübü tarafından özenle hazırlatılan ve yapımı aylar süren, büyük önder Atatürk’ün gözde gemisi Savarona’nın maketi, çekişmeli 5 yarış sonunda IRC sınıfları arasında tüm yarışların genel değerlendirmesinde birinciliği kazanan ekibe verilecek.

 

D-Marin Göcek Marina ev sahipliğinde yaza veda,

 Mavi Bayraklı plajı, doğa ile başbaşa korunaklı limanı, yüksek teknoloji alt yapı olanaklarını, ülkemiz denizciliğine sunan D-Marin Göcek Marina’da 06 Kasım Pazartesi günü düzenlenecek açılış kokteyli ardından, 07 Kasım’da start alacak. Zorlu coğrafi parkurları ve yüksek mücadele dolu sosis ve üçgen rotalarıyla heyecan dolu 5 yarış, 3 gün sürecek.

 D-Marin Göcek, Başaran Otomotiv, ERGO, E.G.G. Yachting ve METRO adına düzenlenecek gün yarışlarında başarılı olan yelkenciler kupalarını, 09 Kasım Perşembe günü D-Marin Göcek Marina’da yapılacak ödül töreniyle alacaklar.

Cumhuriyetimizin kurucu lideri Atatürk’ün minnet ve şükranla anıldığı anlamlı yarış haftasının 09 Kasım kapanış gecesinde, farklı ülkelerden gelen yelkenciler, Türkiye’ nin en çok dinlenen yabancı müzik radyosu Power FM eşliğinde, cennet koylarıyla Göcek’e, Fethiye körfezine ve kısa bir süreliğine yaza veda edecekler.

Göcek Yat Kulübü  Organizasyon Komitesi

Göcek Yat Kulübü|Kumburnu Mevkii, İskele Caddesi 48310, Göcek - Muğla