G Ü N C E LY A R I Ş
ONLINE Kayıt Formu
Yarış İlanı
Yarış ve Etkinlik Programı
Yarış Talimatı
Rotalar
Katılımcı Listesi
Yarış Sonuçları
S P O N S O R L A R I M I Z
Haber ve Duyurular
29 Haziran 2017 Geri Dön
DOSTLUK KAZANDI - RIXOS SAILING GÖCEK CUP 2017

Yarışlara, sanat dünyasından Simge Sağın, Nissan Türkiye Genel Müdürü Sinan Özkök, Anadolu Efes Türkiye Horeca Müdürü Tayfun İnce, Rixos Premium Göcek Genel Müdürü Burç Özarutan ve Beta Marinaları Genel Müdürü Fahir Çam da katıldı.

"Dostluk Kazansın" sloganıyla üç gün boyunca heyecan ve eğlence dolu mücadelelerin yaşandığı Rixos Sailing Cup'ta IRC kategorisinin birincisi Anything / Dere Construction isimli tekne ile Bora Turan ve ekibi olurken, Freshmen 1 kategorisinde Kerem Can isimli tekne ile Bülent İnce ve ekibi; Freshmen 2 kategorisinde ise Tuzlu 2 isimli tekne ile Kadir Sığınmış ve ekibi birinci oldu.

 

Rixos Sailing Cup Göcek 2017'nin ''Dostluk Kazansın'' sloganıyla yine çok keyifli ve heyecanlı bir yarışa ev sahipliği yaptığını belirten Rixos Premium Göcek Genel Müdürü Burç Özarutan, "Rixos olarak, spora destek olmak şirket politikalarımızın en önemli prensipleri arasında bulunuyor. Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz Rixos Sailing Cup Göcek 2017, gerçekten çok emek vererek, keyifle organize ettiğimiz bir yarış oldu. Türkiye Yelken Federasyonu, Göcek Yelken Kulübü ve hakem komiteleri ile birlikte belirlediğimiz, Rixos'un harflerinden yola çıkan zorlu bir yarış parkuru ile dünyada bir ilki gerçekleştirdik." dedi.

 

 

 

 

Göcek Yat Kulübü|Kumburnu Mevkii, İskele Caddesi 48310, Göcek - Muğla