• 11-15 Mayıs 21.Göcek İlkbahar Yarış Haftası, Pandemi sebebiyle iptal edilmiştir :(
G Ü N C E LY A R I Ş
Yarış İlanı
Katılımcı Listesi
S P O N S O R L A R I M I Z
Genel Haber ve Duyurular
OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI
Değerli Göcek Yat Kulübü üyelerimiz, Göcek Yat Kulübü Spor Derneği’mizin 15 Ocak 2014 Çarşamba günü saat 11.00’de Kulüp merkezinde gerçekleştirmeyi planladığımız Olağan Genel Kurul toplantımız, yeterli çoğunluk sağlanamadığından, 29 Ocak 2014 Çarşamba günü saat 11.00’de Kulüp merkezimizde yapılacaktır. Lütfen ajandalarınıza not etmeyi unutmayınız… Birlikte olabilmemiz bizleri mutlu kılacaktır. Saygılarımızla, Göcek Yat Kulübü Yönetim Kurulu
OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI - İLANI
Derneğimizin Olağan Genel Kurul toplantısı 15 Ocak 2014 Çarşamba günü saat 11:00’ de Göcek Yat Kulübü Spor Derneği merkezinde, çoğunluk sağlanamadığı takdirde 29 Ocak 2014 günü aynı yer ve zamanda aşağıdaki gündem gereği yapılacaktır. Değerli üyelerimize ilanen duyurulur.
11. Sonbahar Göcek Yarış Haftası - 10 Kasım Atatürk Kupası
Yarışlar tam boyları (LH/LOA) 8 – 27 metre arasında bulunan içten veya dıştan takma bir motora sahip, 2013yılı IRC ölçü belgesi olan tekneler, IRC, IRC CHARTER, sınıfında, CHARTER filosuna ait tekneler CHARTER, ve yat sınıfı özelliklerini taşıyıp önceden IRC ölçü belgesi edinmemiş DESTEK sınıfında yarışmayı kabul eden, yarış ve güvenlik kuralları çerçevesinde yarışmaya uygun donanıma sahip tüm yelkenli teknelere açıktır. Kayıt alınacak tekne sayısı 50 (ELLİ) ile sınırlı olup müracaat sırasına göre ÖN KAYIT alınacaktır. 50 tekne kesin kaydı alındıktan sonra kayıtlar kapanacaktır. Bir sınıfın açılması için en az 5 tekne kayıt yaptırmış olması gerekmektedir.
HAZİRAN - TEMMUZ BÜLTENİ
Değerli Üyelerimiz ve Değerli Yelken Dostları, Göcek Yat Kulübü etkinliklerimiz ve faaliyetlerimizi sizlere aktarmak amaçlı elektronik ortamda ilan ettiğimiz, HAZİRAN - TEMMUZ ayları bültenimiz yayınlanmıştır.
MAYIS BÜLTENİ
Değerli Üyelerimiz ve Değerli Yelken Dostları, Göcek Yat Kulübü etkinliklerimiz ve faaliyetlerimizi sizlere aktarmak amaçlı elektronik ortamda ilan ettiğimiz, MAYIS ayı bültenimiz yayınlanmıştır. Kulüp faaliyetlerimizi www.gocekyachtclub.org adresimizden, facebook ve twitter sayfalarımızdan takip edebilirsiniz…
Sayfa : 7 / 8
Göcek Yat Kulübü|Kumburnu Mevkii, İskele Caddesi 48310, Göcek - Muğla