G Ü N C E LY A R I Ş
ONLINE Kayıt Formu
Yarış İlanı
Yarış ve Etkinlik Programı
Yarış Talimatı
Rotalar
Katılımcı Listesi
Yarış Sonuçları
S P O N S O R L A R I M I Z
Yelken Okulu Haber ve Duyuruları
GÖCEK İL YARIŞI 2016
Muğla Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 2016 yılı faaliyet programı dahilinde, 24 – 27 Mart 2016 tarihleri arasında planlanan, Optimist Laser İl Yarışları, Göcek Yat Kulübümüz ev sahipliğinde gerçekleştirildi. 5 kategoride yapılan yarışlara, 10 Kulüp ve 100’e yakın yelken tutkunu sporcu katılmıştır. 27 Mart 2016 günü Göcek Yat Kulübümüz tesislerinde yapılan ödül töreni ile etkinliğimiz son bulmuştur.
YENİ YILIN İLK SÜPRİZİ
YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN! 2015 yılının İLK SÜPRİZ’i kapımızı çaldı… Türkiye Yelken Federasyonu ( TYF ) 2014 yılında gerçekleştirilen tüm kamplardaki ve yarışlardaki sporcu performansları dikkate alınarak en başarılı sporcuları belirlemiştir. Belirlenen 40 sporcu arasında kulübümüzün yetiştirdiği 3 sporcu yer almaktadır.
2014 YAZ DÖNEMİ YELKEN KURSLARI
Yaz dönemi yelken eğitimleri kurs programımız başlamıştır. Eğitim programı hafta içi günlerinde 10:00 – 13:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Her dönem maksimum 25 sporcu ile sınırlandırılmıştır. Talep olduğu taktirde hafta içi öğleden sonra 15:00 – 18:00 saatleri arasında 2. grup eğitimleri başlatılacaktır. Her dönem 15 günlük eğitim programını kapsayacak olup, toplamda her dönemde 45 saat yelken eğitimi verilecektir. Katılmak isteyen tüm çocuklarımızı Kulübümüze bekliyoruz.
LASER EUROPA CUP 2014
Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) ile Uluslararası Yelken Federasyonu’nun (ISAF) faaliyet programında yer alan LASER EUROPA CUP 2014 yarışları, 04 – 06 Mart 2014 tarihleri arasında Slovenya-Koper’de düzenlenecektir. Kulüp yönetimi ve çalışanların özverili çalışmaları, sporcu velileri desteğinde, aşağıda isimleri paylaşılan milli sporcu adaylarımız ülkemizi ve Göcek beldemizi temsil edecektir. 03 Mart 2014 günü Slovenya’ya hareket edecek olan kafilemize, Yönetim Kurulu üyesi Genel Kaptan Burak DÖNERAY ile Kulüp Antrenörü Gürsu KANTARCIOĞLU eşlik edeceklerdir. Laser 4.7. sınıfı yarış kafilesinde yer alan sporcularımız ; • Berkay DİM • Furkan Bartu KORKUT • Baran ŞAKAR
Göcek Yaz Dönemi Yelken Eğitim Programı
Kulübümüz, 1999 yılından bu yana, Göcek beldemizde ve çevre ilçelerdeki çocuk ve gençlerimize temel denizcilik ve yelken eğitimi vermektedir. 13 yıldır Yelken okulumuzun amacı; tüm çocuklara yelken sevdası aşılamak, ileri ki hayatlarına kazandırabileceğiz bir meslek dalı, sosyal bir çevre ve boş zamanlarında yapabilmeyi tercih edecekleri bir spor alanı yaratmaktır.
Sayfa : 2 / 3
Göcek Yat Kulübü|Kumburnu Mevkii, İskele Caddesi 48310, Göcek - Muğla