• 20. Göcek İlkbahar Yarış Haftası 13-17 Mayıs 2019
G Ü N C E LY A R I Ş
Yarış Talimatı
S P O N S O R L A R I M I Z
Yelken Okulu Haber ve Duyuruları
LASER EUROPA CUP 2014
Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) ile Uluslararası Yelken Federasyonu’nun (ISAF) faaliyet programında yer alan LASER EUROPA CUP 2014 yarışları, 04 – 06 Mart 2014 tarihleri arasında Slovenya-Koper’de düzenlenecektir. Kulüp yönetimi ve çalışanların özverili çalışmaları, sporcu velileri desteğinde, aşağıda isimleri paylaşılan milli sporcu adaylarımız ülkemizi ve Göcek beldemizi temsil edecektir. 03 Mart 2014 günü Slovenya’ya hareket edecek olan kafilemize, Yönetim Kurulu üyesi Genel Kaptan Burak DÖNERAY ile Kulüp Antrenörü Gürsu KANTARCIOĞLU eşlik edeceklerdir. Laser 4.7. sınıfı yarış kafilesinde yer alan sporcularımız ; • Berkay DİM • Furkan Bartu KORKUT • Baran ŞAKAR
Göcek Yaz Dönemi Yelken Eğitim Programı
Kulübümüz, 1999 yılından bu yana, Göcek beldemizde ve çevre ilçelerdeki çocuk ve gençlerimize temel denizcilik ve yelken eğitimi vermektedir. 13 yıldır Yelken okulumuzun amacı; tüm çocuklara yelken sevdası aşılamak, ileri ki hayatlarına kazandırabileceğiz bir meslek dalı, sosyal bir çevre ve boş zamanlarında yapabilmeyi tercih edecekleri bir spor alanı yaratmaktır.
2013 Yılının İLK DERECELERİ… TYF – YARIYIL KUPASI
Türkiye Yelken Federasyonu 2013 yılı faaliyet programında yer alan, 28 Ocak – 01 Şubat 2013 tarihleri arasında Bodrum – Yalıkavak’da gerçekleştirilen, «YARIYIL KUPASI» Optimist – Laser yelken yarışlarına,Muğla, İstanbul , Kocaeli, İzmir, Samsun, Adana, Hatay, Sinop, Aydın, Çanakkale, Bursa, Tekirdağ, Rize ve Trabzon illerinde faaliyet gösteren kulüplerden toplamda 308 sporcu katılmıştır.
Sayfa : 3 / 3
Göcek Yat Kulübü|Kumburnu Mevkii, İskele Caddesi 48310, Göcek - Muğla