• 16. SONBAHAR GÖCEK YARIŞ HAFTASI - 10 KASIM ATATÜRK KUPASI " 05 - 10 KASIM 2018"
S P O N S O R L A R I M I Z
Yarış Haber ve Duyuruları
11. SONBAHAR GÖCEK YARIŞ HAFTASI - YARIŞ ÖYKÜSÜ
ATA’mızı ANMA adına düzenlenen, usta yelkencilerin yaz’a veda molası 11. Sonbahar Göcek Yarış Haftası 65 tekne rekor katılımla tamamlandı… Göcek Yat Kulübü tarafından 11. kez düzenlenen Sonbahar Göcek Yarış Haftası, bu yıl Doğuş Grubu ve D-Marin Göcek Marina desteğinde 06 – 10 Kasım 2013 tarihleri arasında gerçekleştirildi.
10 KASIM ATATÜRK KUPASI, 3. kez ANDREY ARBUZOV’un
ATA’mızı ANMA adına düzenlenen, usta yelkencilerin yaz’a veda molası 11. Sonbahar Göcek Yarış Haftası 65 tekne rekor katılımla tamamlandı… 10 KASIM ATATÜRK KUPASI, 3. kez ANDREY ARBUZOV’un Doğuş Grubu ve D-Marin Göcek desteği ile gerçekleştirilen ve 65 tekne ile rekor sayıda katılım yaşanan Sonbahar Göcek Yarış Haftası, yaz’a sımsıcak veda ettiren güneşli günler, tüm yarışlarda yelkenleri dolduran rüzgarlar ve eğlenceli ödül törenleri ile yelken severlere keyifli günler yaşattı. Bu yıl 3. kez verilen 10 Kasım Atatürk Kupası trofesine ismini yazdıran yine Andrey Arbuzov oldu…
USTA YELKENCİLERİN GÖCEK’de SONBAHAR MOLASI
Marina sektöründe büyük atılımlar gerçekleştiren Doğuş Gurubu desteğinde 07 – 10 Kasım tarihleri arasında bu yıl 11. si gerçekleştirilecek olan “ SONBAHAR GÖCEK YARIŞ HAFTASI – 10 Kasım Atatürk Kupası “ nda, usta yelkenciler yaz’a veda – kış’a merhaba molasında Göcek’de buluşuyorlar. Göcek Yat Kulübü tarafından her yıl 10 Kasım haftası içersinde düzenlenen ve genel klasman birincisine verilen özel 10 Kasım Atatürk Kupası ödülü ile farklı anlam kazanan yat yarışları, Türk denizcileri ve yelkencilerine büyük destek veren Doğuş Grubu bünyesindeki D-MARİN GÖCEK marinası ev sahipliğinde yapılacak. D-Marin Göcek Marina’da 07 Kasım 2013 perşembe günü yapılacak açılış kokteylinin ardından, 08 Kasım’da start alacak yarışlar, uzun soluklu coğrafi rotalardaki heyecan dolu toplam 5 yarış ile 3 gün sürecek. Ve 10 Kasım günü 10 mil bir parkurda düzenlenecek ATA’yı ANMA Yarışı ile sona erecek.
Amex Sailing Göcek Cup
American Express Göcek Cup 2013′ün şampiyonu, genel klasman birincisi tekne sahibinin Hasip Gencer, dümeninde Levent Özonur’un olduğu Farr 40 tipi teknesi ile Farr Away oldu. American Express Göcek Cup 2013 şampiyonluğunu alarak, Les Voiles de St. Tropez’ye gidecek Farr Away ekibini tebrik ediyoruz!
AMERICAN EXPRESS SAILING REGATTA
AMERICAN EXPRESS’LE YELKENLER FORA, SAILING REGATTA’DA ROTA AVRUPA. Garanti’nin 12 yıldır yelkene verdiği destekle American Express Sailing Regatta yelken açmaya Göcek’de devam ediyor. 7-8 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek yarışların kazanan ekibi Fransa’da Voile St. Tropez’de yarışmaya hak kazanacak. Yarışlar, tam boyları (LH/LOA) 8 metre ve daha büyük, içten veya dıştan takma bir motora sahip, 2013 yılı IRC Ölçü Belgesi olan tekneler ile yeni başlayan, yat sınıfı özelliklerini taşıyıp IRC ölçü belgesi edinmemiş içten motora sahip DESTEK sınıfında yarışmayı kabul eden, içten takma bir motora, yarış ve güvenlik kuralları çerçevesinde yarışmaya uygun donanıma sahip tüm yelkenli teknelere açıktır.
Sayfa : 10 / 11
Göcek Yat Kulübü|Kumburnu Mevkii, İskele Caddesi 48310, Göcek - Muğla