• 16. SONBAHAR GÖCEK YARIŞ HAFTASI - 10 KASIM ATATÜRK KUPASI " 05 - 10 KASIM 2018"
G Ü N C E LY A R I Ş
Yarış İlanı
Yarış ve Etkinlik Programı
Yarış Talimatı
Rotalar
Katılımcı Listesi
Yarış Sonuçları
S P O N S O R L A R I M I Z
Güncel YarışKatılımcı Listesi
19. Göcek Yarış Haftası - Şarık TARA, ATATÜRK'ü Anma 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kupası
Sıra No Sınıfı Tekne Adı Yelken No Tekne Tipi Boy (mt) TCC Sahibi/Kiralayan Ülke Başvuru
1 Charter BLUE MOON - Oceanis 45 13,85 - Bob Pettigrew United Kingdom Onaylandı
2 IRC LADY SOLLARE - Bavaria 40 S 11,99 1,007 Marian Tita Romania Onaylandı
3 IRC Charter BAYDENIZ - Bavaria 41 12,20 0,927 Helge Bauer Germany Onaylandı
4 IRC Charter GRACE - Dufour 450 GL 13,25 1,029 Andrey Sych Russia Onaylandı
5 IRC Charter SUPRISE TUR Dufour 450 GL 13,25 1,020 Nicolai Martinkov Belarus Onaylandı
6 IRC Charter ANTARES GER Bavaria 46 13,60 1,016 Andrey Bratan Russia Onaylandı
7 IRC Charter SWALLOW TUR Dufour 410 GL 11,98 0,988 Igor Akimenko Ukraine Onaylandı
8 IRC EXIT F Tur Grand Soleil 50 14,90 1,079 Feliks Faynberg Ukraine Onaylandı
9 IRC Charter HIDE AWAY - Dufour 410 GL 11,98 0,987 Mikhail Tekuchev Russia Onaylandı
10 Charter LA PERLA - Dufour 405 GL 12,17 - Yuriy Tymenyuk Ukraine Onaylandı
11 Charter BLUE SKY - Sun Odys. 36i 10,94 - Wilhelm Kussmaul Germany Onaylandı
12 IRC Charter JULIA - Dufour 410 GL 11,98 0,984 Sergey Krotov Russia Onaylandı
13 IRC DANCER RUS First 375 11,29 0,933 Dmitry Maximov Russia Onaylandı
14 Charter BLISS - Oceanis 43 13,10 - Oleksandr Balaniuk Ukraine Onaylandı
15 IRC Charter NORD STAR RUS3635 Dufour 36 Perf 10,99 1,019 Sergey Tabasaransky Russia Onaylandı
16 Charter SUNNY - Sun Odys. 36i 10,94 - Veniamin Mokshin Russia Onaylandı
17 IRC LA LOBA - X412 12,51 1,020 Stefan LAUK Germany Onaylandı
18 IRC Charter BABE - Dufour 335 GL 10,28 0,924 Alexey Sherstobitov Russia Onaylandı
19 Charter CODE - Sun Odys. 439 13,34 - Roman Orlov Russia Onaylandı
20 IRC COURRIER DU COEUR RUS2790 First 44.7 13,35 1,096 Andrey Arbuzov Russia Onaylandı
21 IRC Charter LASTOCHKA - Salona 45 13,55 1,074 Valerii Grygoriev Russia Onaylandı
22 Charter HABANERA TUR Sun Odys. 49i 15,07 - Roth Klaus Germany Onaylandı
23 IRC Charter MARMARISA - Hanse 400 11,99 1,006 Gleb Semerenko Russia Onaylandı
24 IRC Charter ANANJIA TUR Hanse 495 15,40 1,081 Dmitriy Gornyi Türkiye Onaylandı
25 IRC Charter LORELEY TUR 3 Dufour 425 12,60 1,011 Andrii Brus Ukraine Onaylandı
26 IRC St. ANNA Rus 501 Skif 42 12,37 1,086 Mikhail Kadetov Russia Onaylandı
27 IRC GARANTI SAILING LEMON TUR 7878 Mat 12 12,45 1,128 Onur TOK Türkiye Onaylandı
28 IRC ONE CAR GOBLIN 3 TUR 518 One Tonner 12,00 1,077 Aslan Kaan Is Türkiye Onaylandı
29 IRC PENOLA E1303 One Tonner 10,77 0,946 Nigel Dean United Kingdom Onaylandı
30 Charter PERE RUA - Dufour 36 11,08 - Petr Kozhevnikov Russia Onaylandı
31 Freshmen TRIOLE TUR1808 Sun Odys. 42 12,85 - Cenk Şahin Türkiye Onaylandı
32 Freshmen NESLİSU - First 32 9,91 - Halit Özbekli Türkiye Onaylandı
33 Charter MAGIC DREAM - Sun Odys. 409 12,34 - Viktor Makushev Türkiye Onaylandı
34 IRC NESA RUS 14002 Dufour 45 13,60 1,071 Mikhail Voronov Russia Onaylandı
35 IRC STREKOZA RUS2280 Salona 41 12,50 1,073 Mikhail Mishchenko Russia Onaylandı
36 Freshmen N 2 - Oceanis 38 11,50 - D-Marin Göcek Team Türkiye Onaylandı
37 Charter MARTLET - Hanse 400 12,10 - Sergey Lunckin Russia Onaylandı
38 IRC DANA QUEEN - Jeanneau 64 19,55 1,188 Aleksey Samokhin Russia Onaylandı
39 IRC KABASAKAL TUR2880 Bavaria 42 12,55 1,054 Ece Demirtaş - Yasemin Akyıl Türkiye Onaylandı
40 IRC VIVAT RUS1957 Grand Soleil 42R 12,60 1,117 Mikhail Cheremushkin Russia Onaylandı
41 IRC HEY TEACHER TUR 2903 Corby 29 TR 8,82 0,983 Serhat Ayan Türkiye Onaylandı
42 IRC LETTLAND LAT 94 First 36.7 10,68 1,009 Igor Bukovsky Latvia Onaylandı
43 IRC MARE SOLLARE TUR 9296 First 45 13,68 1,108 Sabina Dedeoğlu Türkiye Onaylandı
Göcek Yat Kulübü|Kumburnu Mevkii, İskele Caddesi 48310, Göcek - Muğla