• 15. SONBAHAR GÖCEK YARIŞ HAFTASI - 10 Kasım Atatürk Kupası " 06 - 09 Kasım 2017"
G Ü N C E LY A R I Ş
ONLINE Kayıt Formu
Yarış ve Etkinlik Programı
Katılımcı Listesi
S P O N S O R L A R I M I Z
Güncel YarışKatılımcı Listesi
15. Sonbahar Göcek Yarış Haftası - 10 Kasım Atatürk Kupası
Sıra No Sınıfı Tekne Adı Yelken No Tekne Tipi Boy (mt) TCC Sahibi/Kiralayan Ülke Başvuru
1 IRC COURRIER DU COEUR RUS2790 First 44.7. 13,35 1,097 Andrey ARBUZOV Russia İnceleniyor
2 IRC FOX 57171 X-Yachts 41 12,35 1,119 Oleg MUSTAEV Russia İnceleniyor
3 Charter ANJAMIA E.G.G. Oceanis 45 13,85 - Sergei BOGOVIK Ukraine İnceleniyor
4 Charter MOANA IV E.G.G. Dufour 335 GL 10,28 - Yavuz KUBAN Türkiye İnceleniyor
5 IRC MARGO TUR Grand Soieil 46.3 13,98 1.031 Stanislav Pechenkin Russia İnceleniyor
6 IRC Charter Yuksel D2 TUR1124 Dufour 41 11.94 0.995 Fedor Druzhinin Russia İnceleniyor
7 IRC Charter Baydeniz - Bavaria 41 12,5 0,928 Helge Bauer Germany İnceleniyor
8 IRC Kasatka 2288 Salona 41 12.5 - Andrey Pazin Russia İnceleniyor
9 Charter LMQ II E.G.G. Oceanis 50 F 14,98 - Vasilii Echin Russia İnceleniyor
10 IRC Take Wind - Bavaria 42 match 12.55 1.045 Andrey Ukhin Russia İnceleniyor
11 IRC KAWATIKI - Oceanis 45 13,80 - Ali DİRİ Türkiye İnceleniyor
12 IRC HOOLIGANKA - Dufour 40E 11.99 1.036 Aleksey Perederiy Russia İnceleniyor
13 Charter LA PERLA E.G.G. Dufour 405 GL 12,17 - Ekaterina Vasilevich Belarus İnceleniyor
14 IRC Charter Leader - Archaumbault 10.59 1.033 Volchkov Sergey Russia İnceleniyor
15 Charter Hideaway - Dufour 410 GL - - Vitaly Shtamburg Ukraine İnceleniyor
16 Freshmen Martlet TUR HANSE 400 1.98 12,19 - VLADIMIR LUKIN Russia İnceleniyor
17 Charter MED CHAPULLER E.G.G. Oceanis 41 12,38 - Sergii Shumilov Ukraine İnceleniyor
18 Charter LIONESS E.G.G. Dufour 445 GL 13,50 - Vitaliy Telesnitskyy Ukraine İnceleniyor
19 IRC Charter HANG LOOSE - DUFOUR 40 PERFOMANCE 12.06 - KUZNETSOV DMITRY Russia İnceleniyor
20 IRC Omerta Yelken_ Alegria TR 3511 First 40 CR 12,26 1,076 Burhannetin Aydoğan Türkiye İnceleniyor
21 IRC Omerta Yelken _Soprano TR 2601 Grand Soleil 40 12,03 1,003 Halil Gürkan Arıkan Türkiye İnceleniyor
22 IRC St.Anna rus501 Farr 12.35 1.093 Mikhail Kadetov Russia İnceleniyor
23 IRC Mersin Yelken Akademisi TUR1807 MAT 12 12.45 1133 Oytun Çalışlar Türkiye İnceleniyor
24 IRC Night & Day - Sun Odyssey 44i - - Yuriy Shuvalov Russia İnceleniyor
25 IRC Winwalker 111 swan 45 13.83 1.170 Aleksandar Aleksandrov Bulgaria İnceleniyor
26 IRC Charter Team Sollare B90 Bavaria 40 11.99 0,957 Daria Vaynovskaya Russia İnceleniyor
Göcek Yat Kulübü|Kumburnu Mevkii, İskele Caddesi 48310, Göcek - Muğla