• 16. SONBAHAR GÖCEK YARIŞ HAFTASI - 10 KASIM ATATÜRK KUPASI " 05 - 10 KASIM 2018"
G Ü N C E LY A R I Ş
ONLINE Kayıt Formu
Yarış İlanı
Yarış ve Etkinlik Programı
Yarış Talimatı
Rotalar
Katılımcı Listesi
Yarış Sonuçları
S P O N S O R L A R I M I Z
Güncel YarışKatılımcı Listesi
16. Sonbahar Göcek Yarış Haftası - 10 Kasım Atatürk Kupası
Sıra No Sınıfı Tekne Adı Yelken No Tekne Tipi Boy (mt) TCC Sahibi/Kiralayan Ülke Başvuru
1 IRC PENOLA E1303 DRAC ONE TONNER 10.77 0.946 NIGEL DEAN United Kingdom Beklemede
2 IRC Kasatka - Salona41 12.5 - Timofey Zhbankov Russia İnceleniyor
3 Freshmen Stella Polaris - - 13.5 - YURIY TYMENYUK Ukraine İnceleniyor
4 IRC Clavella NED90 H-26 7,88 0.850 Leo Kolff Netherlands İnceleniyor
5 Charter Magic Dream - Sun Odissey 409 12.34 - Yaroslav Ignatenko Russia İnceleniyor
6 IRC St.Anna rus501 Farr42 12/37 1/086 Mikhail Kadetov Russia İnceleniyor
7 IRC Charter HABANERA - - 14.75 - Artem Olexandrovich Türkiye İnceleniyor
8 IRC MARMARISA - HANSE 400 - - Gleb Semerenko Russia İnceleniyor
9 IRC Charter SURPRıSE - N/A 13,50 1.02 Dmitrii Kazenov Russia İnceleniyor
10 IRC Serafim Sarovsky - Bavaria 49 14.95 1.048 Mendosa-Blandon Michail Russia İnceleniyor
11 Charter Red Skorpion - Salona 41 12.5 - Andrii Brus Ukraine İnceleniyor
12 IRC Charter Ricarda - Dufour405GL 11.98 - Evgeny Rikunov Russia İnceleniyor
13 IRC Charter PYRHA - Doufour 450 - 1.028 Aleksei Perederii Russia İnceleniyor
14 Charter La Loba - X 412 MK2 2.10 12,9 - Alexander Romanov Russia İnceleniyor
15 Charter Lioness - Dufour 445 GL 13.5 - Vitaliy Telesnitskyy United Kingdom İnceleniyor
16 IRC Courrier du Coeur Rus2790 First 44.7 13,35 1,096 Andrey Arbuzov Russia İnceleniyor
17 IRC La Bella 3 Beneteau First 405 12.4 0.953 Pavel Kamakin Russia İnceleniyor
18 Charter LA PERLA - DUFOUR 405GL 12,17 - Igoshev Türkiye İnceleniyor
19 Charter Almina - Sailing Yacht 10,9 - Pavel Nazarov Russia İnceleniyor
20 Charter Anastasia III N/A Oceanis 41 11.97 N/A Dimitry Zemlyanoy Russia İnceleniyor
21 IRC WASABI BUL 233 X 332 10.06 0.972 VALENTIN NIKOLOV Bulgaria İnceleniyor
22 IRC Charter Baydeniz - Bavaria 41 12,5 0,927 Helge Bauer Germany İnceleniyor
23 IRC Charter ANTARES GER BAVARİA 46 13,6 - ANDREY BRATAN Russia İnceleniyor
24 IRC Charter CANCAN CRO2628 Beneteau Oceanis 45 13.5 - Alexey Zhitkov Russia İnceleniyor
25 IRC Ghost Rider - Salona 41 12,5 1,069 Anatoliy Shchurenkov Russia Beklemede
26 IRC Charter Hideaway - Dufour 11,98 0,987 Norbert Dreifürst Germany İnceleniyor
27 IRC Mad Toro TUR2020 monohull 11,92 1.040 Pavel Kosenko Russia İnceleniyor
28 IRC STREKOZA 2280 SALONA 41 12.5 1 MIKHAIL MISHCHENKO Russia İnceleniyor
29 IRC NORD STAR RUS 3635 Dufour 36P 10.99 1.019 Andrey Kapitanov Russia İnceleniyor
30 IRC Charter Naughty Gull - Salona 41 12,5 - Heidelbergcement rus Russia İnceleniyor
31 IRC Charter Wild Bee - Salona 41 12,5 - Heidelbergcement rus Russia İnceleniyor
32 IRC Charter White Butterfly - Salona 41 12,5 - Heidelbergcement rus Russia İnceleniyor
33 IRC Charter Grey Goose - Salona 41 12,5 - Heidelbergcement rus Russia İnceleniyor
34 IRC Charter Race Dog - Salona 41 12,5 - Heidelbergcement rus Russia İnceleniyor
35 IRC Charter Crazy Daisy - Salona 41 12,5 - Heidelbergcement rus Russia İnceleniyor
36 IRC Hang Loose - Dufour 40 12.06 1.023 Heidelbergcement rus Russia İnceleniyor
37 Charter MARTLET - HANSE 11.99 - ALEKSEI BRUNOV Russia İnceleniyor
38 IRC Charter Leader TUR Archaumbault 10.59 1,031 Volchkov Sergey Russia İnceleniyor
39 IRC Charter Eagle - monohull 13,50 - Vitaly Shtamburg Türkiye İnceleniyor
40 IRC Charter Selina - monohull 11,94 - Victor Makushev Türkiye İnceleniyor
41 IRC MX . - monohull 10,68 1.002 Denis Aksenov Türkiye İnceleniyor
42 Charter La Perla - Dufour 11.99 - Oleg Igoshev Russia İnceleniyor
43 IRC Charter Loreley - Sailing boat 12,9 - Aliaksandr Racheuski Belarus İnceleniyor
44 IRC Charter SWALLOW TUR Dufour 410 GL 11,98 0,988 Nikolay Revzin Russia İnceleniyor
45 IRC Looping RUS 3319 First 36.7 10.68 0.998 Yury SHUVALOV Russia İnceleniyor
46 IRC Charter GRACE TUR Dufour 450 GL 2.20 13.25 1.029 Alexander Shesterikov Russia İnceleniyor
47 Freshmen Cinderella - Dufour GL 410 11,98 - Sümer Tagıl Türkiye Beklemede
48 Charter EGE 8 - YELKENLİ 13,9 - SALİH RECEP SALCI Türkiye Beklemede
49 IRC Charter Dans - Dufour 13.50 1.007 NAZARENKO Russia İnceleniyor
50 IRC NESA RUS14002 Dufour 45e 13,6 1,071 MIKHAIL VORONOV Russia İnceleniyor
51 IRC Pearl RUS2704 Monohool 13,6 1.085 Stanislav Yasinovskiy Russia İnceleniyor
52 IRC Charter Tiburon - Dufour 410 - - Konstantin Danko Russia İnceleniyor
53 IRC BELKA Rus 2628 First 40.7 11.92 - Roman Troshin Russia İnceleniyor
54 IRC X-Prime rus7777 - 13,29 - vartan Arutyunyan Russia İnceleniyor
55 IRC Hooliganka RUS2477 Dufour 40 11.99 - Andrey Maslov Russia İnceleniyor
56 IRC Charter Lastochka - Salona 13,55 - Carinya Yachting Ltd United States of America İnceleniyor
57 Charter SELINIM - Jeanneau 51 15,38 - GMM YACHTING / Sergii Bogovyk Ukraine İnceleniyor
58 IRC DANCER - Beneteau First 375 11.29 0.933 Dmitriy Maximov Russia İnceleniyor
59 IRC Charter Gemini - Bavaria 40 Cruiser 12.49 - Pitter Yachtcharter/ Mr.Goncharov Türkiye İnceleniyor
60 IRC Charter Lola - Bavaria Cruiser 40 12.49 - Pitter Yachtcharter/ Mr.Sidorenko Türkiye İnceleniyor
61 IRC Charter ALTAIR - Bavaria 36 10,96 - Denis Kemal Yusmen Bulgaria İnceleniyor
62 Charter LMQ II - Oceanis 50F 14,98 - MAXIM SOKOLOV Russia İnceleniyor
63 IRC İzmir Yelken - MAT 1010 - 1.034 Mikhail Skachkov Russia İnceleniyor
64 IRC BUYAN UKR 9640 SYDNEY 40 12.5 1.147 Albert Kabakov Ukraine İnceleniyor
65 Charter MOANA IV - DUFOUR 335GL 10 - Dimitry Russia İnceleniyor
66 Freshmen DANLİN 1 - Beneteau Oceanis 45 13,94 - DANLİN TURİZM YATÇ / Bahadır Kurtuluş Türkiye İnceleniyor
67 Charter Dianora - Beneteau Oceanis 45 13.7 - Dmitrii Narozhenko Russia İnceleniyor
68 IRC Carrot RUS2795 Duour 455 13.43.4 1.997 Andrey Raykov Russia İnceleniyor
69 IRC Barracuda - - 11.20 - Fedor Druzhinin Russia İnceleniyor
70 IRC Charter Barracuda - - 11.20 - Fedor Druzhinin Russia İnceleniyor
71 IRC Hey Teacher TUR2903 - 8.85 0.983 Serhat Ayan Türkiye İnceleniyor
72 Freshmen Bommie - Bavaria Cruiser 36 11,30 - Mr.Ivan Filinyuk Ukraine İnceleniyor
73 IRC Mauritius - - 13.4 - David Tsogoev Russia İnceleniyor
74 Charter Night @ day - - 13.7 - Andrei Morozov Belarus İnceleniyor
75 Freshmen master - hanse 445 13.6 - Gökçen Özkan Türkiye İnceleniyor
Göcek Yat Kulübü|Kumburnu Mevkii, İskele Caddesi 48310, Göcek - Muğla