• 16. SONBAHAR GÖCEK YARIŞ HAFTASI - 10 KASIM ATATÜRK KUPASI " 05 - 10 KASIM 2018"
  • 19. GÖCEK YARIŞ HAFTASI - 19 MAYIS GENÇLİK ve SPOR KUPASI "13 - 17 MAYIS 2018"
G Ü N C E LY A R I Ş
Yarış İlanı
Yarış ve Etkinlik Programı
Yarış Talimatı
Rotalar
Katılımcı Listesi
Yarış Sonuçları
S P O N S O R L A R I M I Z
Tüm YarışlarKatılımcı Listesi Geri Dön
AUDI - 14. Göcek Yarış Haftası
Sınıfı Tekne Adı Yelken No Tekne Tipi Boy (mt) TCC Sahibi/Kiralayan Ülke Başvuru
IRC Gizmo GBR1267L - 11,62 0.975 Jock Blair United Kingdom Onaylandı
Charter Annie J - BAVARIA 50 14,98 1.153 Ertan Nacaroğlu United Kingdom Onaylandı
Charter Loki - Sun Odyssey 44i 13,75 1.084 Korkmaz Köşgen Türkiye Onaylandı
Charter Venla - Sun Odyssey 45 13,72 1.079 Ozan Akboyun / D-Marin Göcek Sailing Team Türkiye Onaylandı
IRC Uka Uka TUR3212 melges 32 2.09 9,68 1.163 Targan Hazarhun Türkiye Onaylandı
IRC Iskorpit - Uk Sails TUR3200 SunFast 3200 - 1.005 Bülent Çelik Türkiye Onaylandı
IRC Strekoza RUS 2280 - 12,5 1.086 mikhail mishchenko Russia Onaylandı
IRC Lady Deniz TUR Dufour 38 Classic 1.90 11,68 0.976 Osman Yiğit Türkiye Onaylandı
Charter Summer Sky - Bavaria 49 14,95 1.142 Rainer Rubink Germany Onaylandı
IRC Gezgin Tur2001 Prototype 9,90 1.013 Mungo Smith Türkiye Onaylandı
IRC Gökova TUR651 Mat 12 2.55 12,45 1.100 Cumhur Gökova Türkiye Onaylandı
IRC Lettland Lat-94 Farr 10,68 1.017 Igors Bukovskis Latvia Onaylandı
Charter Celine - - 12,86 1.092 Stas Pechenkin Russia Onaylandı
IRC Altai - XC 45 13,86 1.063 Sacit Erdem Türkiye Onaylandı
IRC Wind Dancer II TUR Jeaneau 43D 12,84 0.982 Mike Mitchell Türkiye Onaylandı
Charter La Paloma - Dufour 375 Grand Large 10,90 0.997 Uğur Koyunoğlu Türkiye Onaylandı
IRC Energi 16057 - 8,30 0.959 Sergio Garcia Türkiye Onaylandı
IRC Andrea C1208 Nicholson 55 2.60 16,61 1.034 Jacobus Labeij Türkiye Onaylandı
IRC Lady Bu Bu TUR Elan 37 11,16 1.016 Giacomo Campari Türkiye Onaylandı
IRC First Lady TUR2016 First 40.7. 11,92 1.036 Mustafa Gençaslan Türkiye Onaylandı
Charter Baby Beluga - Dufour 36 11,08 0.975 Rita Aktay Türkiye Onaylandı
Charter Karya 10 - Comet 1050 10,50 0.980 Denis Furman Russia Onaylandı
IRC Penola E1303 Drac One Tonner 10,77 0.937 Alex Dean United Kingdom Onaylandı
IRC Chrysalix II GBR4922R J 122 2.2 12,19 1.082 Richard Coulson United Kingdom Onaylandı
Charter Corinne - Jeanneau 12,85 1.088 Maxim Sokolov Russia Onaylandı
IRC La Loba - X412 12,51 1.035 Mikhail Voronov Russia Onaylandı
Charter Delphin GER HANSE 370 1.95 11,35 1.040 Tatiana Terletskaya Russia Onaylandı
IRC Wind Master 747 First 40.7 11,90 1.044 Rostislav Novoderezhkin Russia Onaylandı
IRC Courrier du Coeur 2790 Farr 13,5 1.115 Arbuzov Andrey France Onaylandı
Göcek Yat Kulübü|Kumburnu Mevkii, İskele Caddesi 48310, Göcek - Muğla