• 15. SONBAHAR GÖCEK YARIŞ HAFTASI - 10 Kasım Atatürk Kupası " 06 - 09 Kasım 2017"
G Ü N C E LY A R I Ş
ONLINE Kayıt Formu
Yarış ve Etkinlik Programı
Katılımcı Listesi
S P O N S O R L A R I M I Z
Tüm YarışlarKatılımcı Listesi Geri Dön
18. Göcek Yarış Haftası - Şarık TARA, ATATÜRK'ü Anma 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kupası
Sınıfı Tekne Adı Yelken No Tekne Tipi Boy (mt) TCC Sahibi/Kiralayan Ülke Başvuru
IRC NORD STAR RUS3635 Dufour 36 10,99 1,020 Andrey Kapitanov Russia Onaylandı
Charter KARYA 10 - - 9,6 0,912 D-MARIN TEAM Türkiye Onaylandı
Freshmen SAFİNAZ TUR735 Elan 400 11,95 1,064 Ayşe Koraltan Türkiye Onaylandı
IRC VIVAT RUS1957 Grand Soleil 42R 12,67 1,122 Yury Firsov Russia Onaylandı
IRC BRUSNIKA TUR 1964 Farr 30 9,43 1,040 Aleksandr Rachevsky Russia Onaylandı
IRC MARMARISA - Hanse 400 11,99 1,007 Gleb Semerenko Türkiye Onaylandı
IRC HEY TEACHER TUR2903 Corby 29 8,82 0,983 Marintürk Hey Teacher Türkiye Onaylandı
IRC Charter THEA - Bavaria 42 C 12,83 0,948 Yasemin Akyıl Türkiye Onaylandı
Charter LASTOCHKA - Salona 45 13,55 1,098 Valerii Grygoriev Ukraine Onaylandı
Freshmen DALE CARNEGIE AKADEMİ - MASONISI - Bavaria 45 13,60 1,076 Çağlayan BODUR Türkiye Onaylandı
Freshmen CBTON - Oceanis 48 14,60 1,138 Slava Rymashevsky Russia Onaylandı
IRC Charter PHILOXENE - Dufour 40 12,07 1,023 Dmitry Maximov Russia Onaylandı
IRC PENOLA E1303 Pro. Epoque 10,77 0,955 Nigel Dean United Kingdom Onaylandı
IRC Charter BABE TUR Dufour 335 GL 9,98 0,925 Alexey Sherstobitov Russia Onaylandı
Freshmen TRIOLE - Sun Odys. 42i 12,85 1,042 Cenk Şahin Türkiye Onaylandı
Charter BLUE SKY - Sun Odys. 36i 10,69 0,980 Kussmaul Wilhelm Germany Onaylandı
IRC LADY SOLLARE B40S Bavaria 40 S 11,99 1,008 Tayfun Öztuna Türkiye Onaylandı
IRC Charter TEAM SOLLARE - Bavaria 40 Cr 12,35 0,957 Marian Tita Romania Onaylandı
IRC WEE GIZMO TR 2010 Melges 24 7,56 1,001 Jock Blair / Tolga Sevinç United Kingdom Onaylandı
IRC TUZLU TUR869 Azuree 33 9,99 0,982 Kadir Murat Gökhan Türkiye Onaylandı
IRC İZMİR YELKEN TUR3515 Mat 1010 10,15 1,034 Kaan Özgönenç Türkiye Onaylandı
Freshmen SUMMER SKY - Bavaria 49 14,95 1,088 Rainer Rubink Germany Onaylandı
IRC GARANTI SAILING - LEMON TUR 7878 MAT 12 12,45 1,131 Onur Tok Türkiye Onaylandı
Charter RICARDA - Dufour 405 12,17 1,068 Vadim Popolutov Russia Onaylandı
IRC M2. TUR1112 Dehler 33 10,03 0,959 Mustafa Tezcan Türkiye Onaylandı
IRC MARGO - Grand Soleil 46 13,98 1,031 Stanislav Pechenkin Russia Onaylandı
IRC Charter HIDEAWAY - Dufour 410 GL 11,98 0,999 Dmitriy Kochin Russia Onaylandı
Charter IRMAK SAN - Bavaria 42 C 12,80 1,043 Sigurd Greifenberger Germany Onaylandı
IRC FOX - X 41 12,34 1,119 Oleg Mustafaev Russia Onaylandı
IRC Charter BABA YAGA - Hanse 375 11,35 0,977 Andrey Brus Ukraine Onaylandı
IRC LETTLAND Lat 94 First 36 10,68 1,017 Igors Bukovskis Latvia Onaylandı
IRC Charter BAYDENİZ - Bavaria 41 12,20 0,928 Helge Bauer Germany Onaylandı
IRC TAKE WIND - Bavaria 42 M 12,55 1,045 Andrey Ukhin Russia Onaylandı
Charter CORINNE - Sun Odys. 42İ 11,85 1,020 Nick Seddon United Kingdom Onaylandı
IRC CLAVELLA NED90 H-26 7,88 0,851 Leo Kolff Netherlands Onaylandı
Charter ANJAMIA - Oceanis 45 13,85 1,129 Sergei Bogovik Ukraine Onaylandı
IRC COUR. DU COEUR RUS2790 First 44.7 13,35 1,097 Andrey Arbuzov Russia Onaylandı
Göcek Yat Kulübü|Kumburnu Mevkii, İskele Caddesi 48310, Göcek - Muğla