• 16. SONBAHAR GÖCEK YARIŞ HAFTASI - 10 KASIM ATATÜRK KUPASI " 05 - 10 KASIM 2018"
G Ü N C E LY A R I Ş
ONLINE Kayıt Formu
Yarış İlanı
Yarış ve Etkinlik Programı
Yarış Talimatı
Rotalar
Katılımcı Listesi
Yarış Sonuçları
S P O N S O R L A R I M I Z
Tüm YarışlarKatılımcı Listesi Geri Dön
16. Sonbahar Göcek Yarış Haftası - 10 Kasım Atatürk Kupası
Sınıfı Tekne Adı Yelken No Tekne Tipi Boy (mt) TCC Sahibi/Kiralayan Ülke Başvuru
IRC Party hardy - - 13,50 - Evgeny Bersenev Russia Onaylandı
IRC Foxy Fox - - 12,50 1,069 Alexsei lekomicev Russia Onaylandı
IRC la bella - - 11,99 0,953 pavel kamakin Russia Onaylandı
IRC WHİTE PEPPER - - 12,31 0,944 SAVELYEV MIKHAIL Russia Onaylandı
Freshmen N2 D MARIN - - 11,50 1,014 Çağdaş Dikmentepe Türkiye Onaylandı
Freshmen BE - - 11,40 - Levent Baktır Türkiye Onaylandı
IRC Charter MY MOON - - 11,50 - KONSTANTIN PIVOVARENKO Russia Onaylandı
IRC SOLSTING - Grand Soleil 34.1 10.25 - Stanislav Pechenkin Russia Onaylandı
IRC NESLİSU - - - - HALİT ÖZBEKLİ Türkiye Onaylandı
IRC SYMFONY - - 10,61 1,048 VIACHESLAV FROLOV Russia Onaylandı
IRC JULIA - - 11,98 0,984 DMYTRO POTOTSKYI Ukraine Onaylandı
IRC MARE SOLLARE - - 13,68 1,108 Sabine Dedeoglu Türkiye Onaylandı
IRC LADY SOLLARE - - 11,99 1,007 Tayfun Öztuna Türkiye Onaylandı
IRC TAKE WIND - - - - Denis Shapovalov Russia Onaylandı
IRC GOBLİN 3 - - 12 1,077 Kaan İş Türkiye Onaylandı
IRC VIVAT - - 12,60 1,121 Yury Firsov. Russia Onaylandı
IRC Charter BABE - - 9,98 0,924 OLeg Kuragin Russia Onaylandı
IRC LETTLAND Lat-94 Farr 10,68 1,009 Igors Bukovskis Türkiye Onaylandı
Charter Night @ day - - 13.7 - Andrei Morozov Belarus Onaylandı
IRC Mauritius - - 13.4 - David Tsogoev Russia Onaylandı
Freshmen Bommie - Bavaria Cruiser 36 11,30 - Mr.Ivan Filinyuk Ukraine Onaylandı
IRC Hey Teacher TUR2903 - 8.85 0.983 Serhat Ayan Türkiye Onaylandı
IRC Charter Barracuda - - 11.20 - Fedor Druzhinin Russia Onaylandı
IRC Carrot RUS2795 Duour 455 13.43.4 1.997 Andrey Raykov Russia Onaylandı
Charter Dianora - Beneteau Oceanis 45 13.7 - Dmitrii Narozhenko Russia Onaylandı
Freshmen DANLİN 1 - Beneteau Oceanis 45 13,94 - DANLİN TURİZM YATÇ / Bahadır Kurtuluş Türkiye Onaylandı
IRC BUYAN UKR 9640 SYDNEY 40 12.5 1.147 Albert Kabakov Ukraine Onaylandı
IRC İzmir Yelken - MAT 1010 - 1.034 Mikhail Skachkov Russia Onaylandı
Charter LMQ II - Oceanis 50F 14,98 - MAXIM SOKOLOV Russia Onaylandı
IRC Charter ALTAIR - Bavaria 36 10,96 - Denis Kemal Yusmen Bulgaria Onaylandı
IRC Charter Lola - Bavaria Cruiser 40 12.49 - Pitter Yachtcharter/ Mr.Sidorenko Türkiye Onaylandı
IRC Charter Gemini - Bavaria 40 Cruiser 12.49 - Pitter Yachtcharter/ Mr.Goncharov Türkiye Onaylandı
IRC DANCER - Beneteau First 375 11.29 0.933 Dmitriy Maximov Russia Onaylandı
Charter SELINIM - Jeanneau 51 15,38 - GMM YACHTING / Sergii Bogovyk Ukraine Onaylandı
IRC Charter Lastochka - Salona 13,55 - Carinya Yachting Ltd United States of America Onaylandı
IRC Hooliganka RUS2477 Dufour 40 11.99 - Andrey Maslov Russia Onaylandı
IRC X-Prime rus7777 - 13,29 - vartan Arutyunyan Russia Onaylandı
IRC Charter Tiburon - Dufour 410 - - Konstantin Danko Russia Onaylandı
IRC Pearl RUS2704 Monohool 13,6 1.085 Stanislav Yasinovskiy Russia Onaylandı
IRC NESA RUS14002 Dufour 45e 13,6 1,071 MIKHAIL VORONOV Russia Onaylandı
IRC Charter Dans - Dufour 13.50 1.007 NAZARENKO Russia Onaylandı
Charter EGE 8 - YELKENLİ 13,9 - SALİH RECEP SALCI Türkiye Onaylandı
Freshmen Cinderella - Dufour GL 410 11,98 - Sümer Tagıl Türkiye Onaylandı
IRC Charter GRACE TUR Dufour 450 GL 2.20 13.25 1.029 Alexander Shesterikov Russia Onaylandı
IRC Looping RUS 3319 First 36.7 10.68 0.998 Yury SHUVALOV Russia Onaylandı
IRC Charter SWALLOW TUR Dufour 410 GL 11,98 0,988 Nikolay Revzin Russia Onaylandı
IRC Charter Loreley - Sailing boat 12,9 - Aliaksandr Racheuski Belarus Onaylandı
Charter La Perla - Dufour 11.99 - Oleg Igoshev Russia Onaylandı
IRC MX . - monohull 10,68 1.002 Denis Aksenov Türkiye Onaylandı
IRC Charter Selina - monohull 11,94 - Victor Makushev Türkiye Onaylandı
IRC Charter Leader TUR Archaumbault 10.59 1,031 Volchkov Sergey Russia Onaylandı
Charter MARTLET - HANSE 11.99 - ALEKSEI BRUNOV Russia Onaylandı
IRC Hang Loose - Dufour 40 12.06 1.023 Heidelbergcement rus Russia Onaylandı
IRC Charter Crazy Daisy - Salona 41 12,5 - Heidelbergcement rus Russia Onaylandı
IRC Charter Race Dog - Salona 41 12,5 - Heidelbergcement rus Russia Onaylandı
IRC Charter Grey Goose - Salona 41 12,5 - Heidelbergcement rus Russia Onaylandı
IRC Charter White Butterfly - Salona 41 12,5 - Heidelbergcement rus Russia Onaylandı
IRC Charter Wild Bee - Salona 41 12,5 - Heidelbergcement rus Russia Onaylandı
IRC Charter Naughty Gull - Salona 41 12,5 - Heidelbergcement rus Russia Onaylandı
IRC NORD STAR RUS 3635 Dufour 36P 10.99 1.019 Andrey Kapitanov Russia Onaylandı
IRC STREKOZA 2280 SALONA 41 12.5 1 MIKHAIL MISHCHENKO Russia Onaylandı
IRC Mad Toro TUR2020 monohull 11,92 1.040 Pavel Kosenko Russia Onaylandı
IRC Charter Hideaway - Dufour 11,98 0,987 Norbert Dreifürst Germany Onaylandı
IRC Ghost Rider - Salona 41 12,5 1,069 Anatoliy Shchurenkov Russia Onaylandı
IRC Charter CANCAN CRO2628 Beneteau Oceanis 45 13.5 - Alexey Zhitkov Russia Onaylandı
IRC Charter ANTARES GER BAVARİA 46 13,6 - ANDREY BRATAN Russia Onaylandı
IRC Charter Baydeniz - Bavaria 41 12,5 0,927 Helge Bauer Germany Onaylandı
IRC WASABI BUL 233 X 332 10.06 0.972 VALENTIN NIKOLOV Bulgaria Onaylandı
Charter Anastasia III N/A Oceanis 41 11.97 N/A Dimitry Zemlyanoy Russia Onaylandı
Charter Almina - Sailing Yacht 10,9 - Pavel Nazarov Russia Onaylandı
IRC Courrier du Coeur Rus2790 First 44.7 13,35 1,096 Andrey Arbuzov Russia Onaylandı
Charter Lioness - Dufour 445 GL 13.5 - Vitaliy Telesnitskyy United Kingdom Onaylandı
Charter La Loba - X 412 MK2 2.10 12,9 - Alexander Romanov Russia Onaylandı
IRC Charter PYRHA - Doufour 450 - 1.028 Aleksei Perederii Russia Onaylandı
IRC Charter Ricarda - Dufour405GL 11.98 - Evgeny Rikunov Russia Onaylandı
Charter Red Skorpion - Salona 41 12.5 - Andrii Brus Ukraine Onaylandı
IRC Serafim Sarovsky - Bavaria 49 14.95 1.048 Mendosa-Blandon Michail Russia Onaylandı
IRC Charter SURPRıSE - N/A 13,50 1.02 Dmitrii Kazenov Russia Onaylandı
IRC MARMARISA - HANSE 400 - - Gleb Semerenko Russia Onaylandı
IRC Charter HABANERA - - 14.75 - Artem Olexandrovich Türkiye Onaylandı
IRC St.Anna rus501 Farr42 12/37 1/086 Mikhail Kadetov Russia Onaylandı
Charter Magic Dream - Sun Odissey 409 12.34 - Yaroslav Ignatenko Russia Onaylandı
IRC Clavella NED90 H-26 7,88 0.850 Leo Kolff Netherlands Onaylandı
Freshmen Stella Polaris - - 13.5 - YURIY TYMENYUK Ukraine Onaylandı
IRC Kasatka - Salona41 12.5 - Timofey Zhbankov Russia Onaylandı
IRC PENOLA E1303 DRAC ONE TONNER 10.77 0.946 NIGEL DEAN United Kingdom Beklemede
Göcek Yat Kulübü|Kumburnu Mevkii, İskele Caddesi 48310, Göcek - Muğla