• 15. SONBAHAR GÖCEK YARIŞ HAFTASI - 10 Kasım Atatürk Kupası " 06 - 09 Kasım 2017"
G Ü N C E LY A R I Ş
ONLINE Kayıt Formu
Yarış ve Etkinlik Programı
Katılımcı Listesi
S P O N S O R L A R I M I Z
Tüm YarışlarKatılımcı Listesi Geri Dön
11. Sonbahar Göcek Yarış Haftası - 10 Kasım Atatürk Kupası
Sınıfı Tekne Adı Yelken No Tekne Tipi Boy (mt) TCC Sahibi/Kiralayan Ülke Başvuru
IRC Boomerang UK Sailmakers TUR 1301 Dehler 35 10,50 0.963 Serdar Şahin Türkiye Onaylandı
Charter Nilşihan - Oceanis 43 13,50 - İlyas Saral Türkiye Onaylandı
Charter Rose - Bavaria 38 11,72 - Erhan Durmaz Türkiye Onaylandı
Charter Bergama 1 - Beneteau 343 10,38 - Ali Kısakürek Türkiye Onaylandı
IRC Charter Barolo TUR Oceanis 40 11,82 0.974 Igor Gorokhov Russia Onaylandı
IRC Charter Karya 10 - Comet 1050 10,50 0.897 Aziz Şimşek Türkiye Onaylandı
Charter Lisa - Dufour 445 13,25 - Erhan Türkmen Türkiye Onaylandı
Charter Joanna - Bavaria CR 45 14,27 - Ozan Akboyun / D-Marin Göcek Sailing Team Türkiye Onaylandı
IRC Cadı TUR33 J.105 1.98 10,50 1.003 Alp Doğuoğlu Türkiye Onaylandı
Charter Bird Land - Sun Odys. 42i 12,85 - Evgeniy Konchev Russia Onaylandı
Charter Tiger Rag - Sun Odys. 42i 12,85 - Dimitry Kondratyev Russia Onaylandı
Charter Estelle - Sun Odys. 509 15,38 - Anton Ivanov Russia Onaylandı
IRC Charter Amelia II - Oceanis 50 14,75 1.074 Anatoliy Shchurenkov Russia Onaylandı
Charter Anastasia - Oceanis 40 11,90 - Mustafa Özgüven Türkiye Onaylandı
IRC Gizmo GBR1267L Oceanis 393 11,62 0.966 Jock Blair United Kingdom Onaylandı
IRC Southampton TUR Bavaria 42 12,55 1.055 Andrey Ukhin Russia Onaylandı
Charter Blue Bay - Bavaria 46 C 13,99 - Horst Hoheisel Germany Onaylandı
IRC İskorpit Tur3200 SF 3200 9,78 1.005 Bülent Çelik Türkiye Onaylandı
Charter Baby Beluga - Dufour 36 11,08 - Maik Roeder Germany Onaylandı
IRC Charter Hang Loose TUR Sun Odys. 45.2 13,80 1.067 Alexey Brunov Russia Onaylandı
Charter La Paloma Blanca - Dufour 375 GL 10,90 - Nezih Akman Türkiye Onaylandı
IRC Novic - Spray 42 12,94 1.155 Taranov Maksim Russia Onaylandı
IRC Charter First Class - First 47.7 14,50 1.044 Phoenix yachting Russia Onaylandı
Charter Kiwi - Sun Odys. 42i 12,59 - Ahmet Arıcı Türkiye Onaylandı
IRC Charter That's Life - Sun Odys. 41 DS 11,98 1.000 Andrey Novikov Russia Onaylandı
Charter Karya 11 - Comet 1050 10,50 - Leo Kolff Türkiye Onaylandı
IRC Charter Flyer of Lorne GBR Hanse 11,99 1.013 Kuzyuk Anton Russia Onaylandı
IRC Charter Philoxene FRA Dufour 40.2 12,07 1.029 Alexander Ekalo Russia Onaylandı
Charter Uranos - Sun Odys. 509 15,38 - Alexander Chomskiy Russia Onaylandı
IRC Charter Duchess - Jeanneau 53 15,73 1.055 Alexandr Kalinichenko Russia Onaylandı
IRC Persey RUS 701 Dufour 38 C 11,64 0.982 Sergey Sivkov Russia Onaylandı
IRC Gezgin Tur2001 Prototype 9,90 1.005 Mungo Smith United Kingdom Onaylandı
IRC First Lady TUR2016 First 40.7. 11,92 1.036 Mustafa Gençaslan Türkiye Onaylandı
IRC Hadar 4296 Oceanis 400 11,78 0,962 Mikhail Tekuchev Russia Onaylandı
IRC Penteli TUR First 345 10,55 0.912 Tatiana Zakharyeva Russia Onaylandı
IRC Charter Themis - Hanse 350 10,50 0.981 Evgenii Nikiforov Russia Onaylandı
IRC Charter White Pepper - Oceanis 411 12,31 0.949 Savleyev Mikhail Russia Onaylandı
IRC Charter Tiburon - Dufour 40E 11,99 1.033 Alexander Kaev Russia Onaylandı
IRC Andrea NL1208 Raymond Wall 16,61 1.034 Jacobus Labeij Netherlands Onaylandı
IRC Angie No Hanse 470e 14,19 1.060 Vadim Dyachin Russia Onaylandı
Charter Lioness - Dufour 445 GL 13,25 - Martin Gebhardt Germany Onaylandı
IRC Charter Delphin GER Hanse 370 11,25 0.996 Mikhail Semenov Russia Onaylandı
IRC Charter Venla TUR Sun Odys. 45 13,38 1.018 3Sails.eu Richard König Austria Onaylandı
IRC Charter Ghost Rider - Salona 41 12,50 1.078 Uladzimir Ivanoy Belarus Onaylandı
IRC Charter First TUR284 First 38 11,75 0.942 Kostiantyn Pyvovarenko Ukraine Onaylandı
IRC Charter Nazli Deniz TUR Sun Odys. 42i 12,59 1.051 Prudknikau Alexander Russia Onaylandı
IRC Tamarisk - Efes 56 17,30 1.151 Bulent Sandal Türkiye Onaylandı
IRC Courrier Du Coeur RUS 2790 First 44.7 13.35 1.115 Andrey Arbuzov Russia Onaylandı
IRC Rusalka RUS 2705 First 40 12,24 1.087 Mikhail Glushko Russia Onaylandı
Charter LMQ II - Oceanis 50 F 14,98 - Martin Stoker United Kingdom Onaylandı
IRC St. Anna RUS 501 Farr 42 12,35 1.097 Michael Kadetov Russia Onaylandı
IRC Charter Orione ITA16054 Grand Soleil 45 13,55 1.079 Victor Zakharov Russia Onaylandı
Charter Corinne - Sun Odys. 42i 12,85 - Hartmut Meier Germany Onaylandı
IRC Charter Strekoza RUS 2280 Salona 41 12,50 1,072 Mikhail Mishchenko Russia Onaylandı
IRC Penola E1303 ONE TON 10,77 0.937 Alex Dean United Kingdom Onaylandı
IRC JukeboX FIN14001 IMX 40 12,10 1.085 Mikhail Voronov Russia Onaylandı
IRC La Loba TUR X 412 12,51 1.035 Yann Lythgoe United Kingdom Onaylandı
IRC Martlet TUR Hanse 400 11,99 1.033 Yury Krishtafovich Russia Onaylandı
Charter Flying Mebowi - Sun Odys. 39i 11,62 - Werner Veit Germany Onaylandı
IRC Charter My last affair none Sun Odys. 45 13,38 1.012 Alexey Tikhonov Russia Onaylandı
IRC Charter Tico Tico none Sun Odys. 45 13,38 1.028 Aleksey Panasenko Russia Onaylandı
IRC Energi Ita 16057 Sloop 8,30 0.959 Garcia Volkov Sergey Chile Onaylandı
Charter Ariola - Bavaria 50 V 14,99 - Stanislav Pechenkin Russia Onaylandı
IRC Wind Master RUS747 First 40.7. 11,92 1.044 Rostislav Novoderezhkin Russia Onaylandı
IRC Lady In Red RUS 1220 RICOCHET 1220 12,16 1.087 Yury Sitnikov Russia Onaylandı
Göcek Yat Kulübü|Kumburnu Mevkii, İskele Caddesi 48310, Göcek - Muğla