• 6. Rixossailingcup 8-12 Kasım 2021
  • 2021 Yarış tarihlerimiz
  • 19. Göcek Sonbahar Yarış Haftası 1-5 Kasım 2021
  • 21.Göcek ilkbahar Yarış Haftası 17-21 Mayıs 2021
G Ü N C E LY A R I Ş
ONLINE Kayıt Formu
Yarış İlanı
Rotalar
Katılımcı Listesi
Yarış Sonuçları
S P O N S O R L A R I M I Z
Tüm YarışlarKatılımcı Listesi Geri Dön
18. GÖCEK SONBAHAR YARIŞ HAFTASI VE ATATÜRK KUPASI 1-6 KASIM 2020
Sınıfı Tekne Adı Yelken No Tekne Tipi Boy (mt) TCC Sahibi/Kiralayan Ülke Başvuru
Freshmen Yassıca - Hanse 458 13.34 1.115 Viacheslav Frolov Russia İnceleniyor
Freshmen Sora - Bavaria 34 9 0.955 Viacheslav Frolov Russia İnceleniyor
Freshmen Sarıta - Jeanneau Sun Odyssey 349 9.45 0.974 Viktor Makushev Russia İnceleniyor
Freshmen Sarısu - Hanse 458 14.04 1.093 Vitaliy Telesnitskyy Ukraine İnceleniyor
Freshmen Rama - Bavaria Cruiser 46 13.50 1.104 Konstantin Pistsov Russia İnceleniyor
Freshmen Lal - Bavaria 11.95 1.067 David Tsogoev Russia İnceleniyor
Freshmen Karya 2 - Aloa 7.6 0.831 Çağdaş Dikmentepe Türkiye İnceleniyor
Freshmen Iris - Bavaria 46 13.1 1.100 Aleksandr Budykho Russia İnceleniyor
Freshmen Felicitas - Bavaria 14.27 1.124 Alexander Motin Russia İnceleniyor
Freshmen Cadenza - Bavaria Beneteau Cruiser 41 11,95 1.070 Andrey Bratan Russia İnceleniyor
Freshmen Anastasia III - BENETEAU OCEANIS 41 11 1.031 Sergey Zorin Russia İnceleniyor
Freshmen Alexandra Dreams - Hanse 430 13.15 1.092 Maximov Dmitry Russia İnceleniyor
IRC X-Prime RUS7777 - 13.29 1.127 Nadezhda Korshunova Russia İnceleniyor
IRC Wind - Beneteau First 45 13.68 1.088 Vasiilii Shumarin Russia İnceleniyor
IRC White Butterfly TUR Salona 41 12.50 1.066 Andrey Kochnev Russia İnceleniyor
IRC Sweet Aloha - First 40.7 11.92 1.041 Andrey Nikandrov Russia İnceleniyor
IRC Red Scorpions RUS2322 Salona 41 12.50 1.066 Andrii Brus Türkiye İnceleniyor
IRC Pearl TUR Dufour 45E 13.6 1.080 Stanislav Yasinovskiy Russia İnceleniyor
IRC Liquid Sky TUR First 40.7 11.92 1.040 Artem Zheleznov Russia İnceleniyor
IRC Lettland LAT94 First 36.7 10.68 1.005 Igor Bukovkis Latvia İnceleniyor
IRC Lagertha USA4205 Swan 42 12.96 1.160 Mikhail Voronov Russia İnceleniyor
IRC Kasatka RUS2288 Salona 41 12.50 1.073 Timofey Zhbankov Russia İnceleniyor
IRC Iskorpit TUR3200 Sunfast 3200 11.92 0.995 Sergey Golofast Russia İnceleniyor
IRC Essex Girl DEN4321 Oyster SJ46 46 ft 1.223 Vitaly Chukanov Russia İnceleniyor
IRC El Gato RUS2477 Dufour 40E 40 ft 1.031 Yulia Skachkova Türkiye İnceleniyor
IRC Ada Sailor TUR2100 Grand Soleil 37 11.30 1.015 Ali Öztürk Türkiye İnceleniyor
IRC Charter Yerdeniz TUR Sun Odyssey 409 11.99 0.990 Popov Vadim Russia İnceleniyor
IRC Charter Ricarda TUR Dufour 405 GL 11.90 0.988 Igor Omelchenko Russia İnceleniyor
IRC Charter Moana IV TUR Dufour 335 GL 10.28 0.912 Kazantcev Sergei Russia İnceleniyor
IRC Charter Kybele TUR Sun Odyssey 409 11.99 0.998 Malikov Rustam Russia İnceleniyor
IRC Charter Krka SLO1410 Elan 410 12.27 1.056 Sebastjian Levstik Slovenia İnceleniyor
IRC Charter Kairos TUR Oceanis 51.1 15.43 1.084 Dimitrii Ovsiannikov Russia İnceleniyor
IRC Charter Kaçamak TUR4206 Sun Odyssey 37 11.90 0.930 Mareev Sergei Russia İnceleniyor
IRC Charter FREE ME TUR Sun Odyssey 410 11.99 0.995 Andrii Sydorenko Russia İnceleniyor
IRC Charter Bossa Nova TUR - 13.99 1.022 Alexey Natalskiy Russia İnceleniyor
IRC Charter Babe TUR Offshore Sailing - 0.917 Alexander Shalaykin Russia İnceleniyor
IRC Charter Anda TUR Sun Odyssey 44 13.4 1.015 Oleksii Pymennyi Russia İnceleniyor
IRC Charter Almina TUR Bavaria 40 11.99 1.011 Aliaksandr Racheuski Russia İnceleniyor
IRC Charter Albacore TUR Harmony 42 12.42 0.989 Andrei Bragin Russia İnceleniyor
Freshmen SORA - - 11.22 - Aleksei Peredery Russia İnceleniyor
IRC ALEGRIA TUR3511 FIRST 40 12.24 1.073 BURHANETTİN AYDOĞAN Türkiye İnceleniyor
IRC Charter BABA YAGA Tur Hanse 375 11.35 097 Andrey Gorovtsov Russia İnceleniyor
IRC Cape Horn TUR 5252 Sloop 12.85 1.050 Mehmet Nazmi Nurel Türkiye İnceleniyor
IRC Mercan TUR Sun Odyssey 409 11.99 - Offshore sailing Türkiye İnceleniyor
IRC Wings of Island TUR2020 FIRST 40.7 11.92 1.040 TORA KUTOĞLU Türkiye İnceleniyor
IRC Charter Surprise - Dufour 450 GL 13,73 - Oleksandr Balaniuk Ukraine İnceleniyor
IRC IZMIR YELKEN - MAT 10.10 10 1 Levent BAKTIR Türkiye İnceleniyor
IRC BEAU GOSSE - HANSE 415 12 - Gokhan BAYRAMOĞLU Türkiye İnceleniyor
IRC FOX - HANSE 445 14 - Levent BAKTIR Türkiye İnceleniyor
IRC ZACAPA - Archambault-35 10.59 - MARİNA SHCHEGOLEVA United States of America İnceleniyor
IRC Charter GIN FIZZ - Sun Odyssey 389 11,75 - GMM YACHTING/Oleg Kolokolchikov Russia İnceleniyor
IRC Charter Mauritius - Bavaria 42 13,40 - GMM YACHTING /Anvar Davletshin Türkiye İnceleniyor
IRC NESLİSU TUR477 FIRST 32 9.60 0.875 HALİT ÖZBEKLİ Türkiye İnceleniyor
IRC ARMADOR TUR606 bavarıa 35 match 10.79 0.996 EDİP ÜRER Türkiye İnceleniyor
IRC Lady Sollare B40 - 12.35 - Marian Tita Romania İnceleniyor
Freshmen SARISU - Hanse 458 - - VITALIY TELESNITSKYY Ukraine İnceleniyor
IRC WIND RIDER TUR3590 - 12,24 1,074 Erol Algul Türkiye İnceleniyor
IRC VALERIA rus500 Ricochet 930 9.30 0.964 Daniil Firsov Türkiye İnceleniyor
IRC Courrier du Coeur RUS 2790 - 13.5 1.095 ARBUZOV ANDREY Türkiye İnceleniyor
IRC Clavella NED90 H-26 7,88 0,840 Leo Kolff Netherlands İnceleniyor
IRC Aleksandra Rus1010 - 9.7 - Danil Kruglov Russia İnceleniyor
IRC Symfony Rus2113 - 10.6 - Anton Timakov Russia İnceleniyor
IRC Charter Loreley - - 12.5 - Roman Shantar Russia İnceleniyor
IRC Desiree - - 12 - Viacheslav Grishaenkov Russia İnceleniyor
Charter Sunny TUR SO 36 10.69 - Mikhail Trifonov Russia İnceleniyor
IRC Charter Pirrha - - 13,5 - Viktor Zakharov Türkiye İnceleniyor
IRC PENOLA E1303 DRAC 1 TONNER 10.77 0.949 NIGEL DEAN United Kingdom İnceleniyor
IRC Charter Ghost Rider - Salona 41 12.5 1.064 Sergei Russia İnceleniyor
Freshmen YASSICA - Hanse 458 13,55 - Viacheslav Frolov Russia İnceleniyor
IRC Charter Red Zeppelin - Salona 41 12.5 - Evgenii Nikiforov Russia İnceleniyor
IRC Charter BARRACUDA TUR HARMONY 12.86 0.998 Alexandr Yakovlev Russia İnceleniyor
IRC Take Wind - Bavaria 42 match 12.46 1.036 Andrey Ukhin Russia İnceleniyor
IRC Charter Swallow - Dufour 410 12.35 - Ivan Fateev Türkiye İnceleniyor
IRC Nord Star - Dufur 10.99 - Kosenko Pavel Türkiye İnceleniyor
IRC Mersin Yelken Akademisi 1807 Mat 12 12.45 1127 Alexei buronov Russia İnceleniyor
IRC Charter HAPPY DAY - SUN ODYSSEY 440 13,39 - GMM YACHTING /Serhiy Bohovyk Ukraine İnceleniyor
Freshmen Lal - - - - David Tsogoev Russia İnceleniyor
IRC Looping RUS 3319 First 36,7 10,68 1,013 Yury Shuvalov Russia İnceleniyor
IRC Charter Night@Day - Sun Odyssey 14 - Andrei Morozov Belarus İnceleniyor
IRC Magic Twelve Rus 2785 Farr Bruce 14 1.195 Alexander Rubtsov Russia İnceleniyor
IRC CARROT 2795 Dfour 14.30 1.004 Andrey Raykov Russia İnceleniyor
IRC Enchantment of Sakhalin RUS1106 Bavaria Vision 42 12.8 TBA Oleg Nikolaychuk Russia İnceleniyor
IRC Hey Teacher! TUR2903 - 8.85 0.979 SERHAT AYAN Türkiye İnceleniyor
IRC Charter Dans - D450GL - - NAZARENKo Konstantin Russia İnceleniyor
IRC Charter Foxy Fox - Salona-41 - - Petr Kochnev Russia İnceleniyor
Charter Bavaria 2 - 14 - Alexander Motin Russia İnceleniyor
IRC Solsting NED9076 - 9,98 0986 Stanislav Pechenkin Russia İnceleniyor
IRC Alexandra Dreams - Hanse 430 13 - dmitry maximov Russia İnceleniyor
Charter Selina TUR Oceanis 393 11.62 0.915 Dmitriy Narozhenko Ukraine İnceleniyor
IRC MARMARISA 40400 Hanse 11.99 1.016 GLEB SEMERENKO Russia İnceleniyor
IRC St.Anna Rus 501 Farr 42 12.37 1.079 Mikhail Kadetov Russia İnceleniyor
IRC VITUS - SO 439 12.99 1.029 Denis Aksenov Russia İnceleniyor
IRC Charter Grace tur Dufour 450GL 13,25 1,023 Andrey Markovin Russia İnceleniyor
IRC NOVIK 1047 spray42 12/95 - Lukiianchuk Nikolai Russia İnceleniyor
IRC Charter Chakil - Oceanis 10 0.946 Oleg igoshev Russia İnceleniyor
Göcek Yat Kulübü|Kumburnu Mevkii, İskele Caddesi 48310, Göcek - Muğla