• 16. SONBAHAR GÖCEK YARIŞ HAFTASI - 10 KASIM ATATÜRK KUPASI " 05 - 10 KASIM 2018"
  • 19. GÖCEK YARIŞ HAFTASI - 19 MAYIS GENÇLİK ve SPOR KUPASI "13 - 17 MAYIS 2018"
G Ü N C E LY A R I Ş
Yarış İlanı
Yarış ve Etkinlik Programı
Yarış Talimatı
Rotalar
Katılımcı Listesi
Yarış Sonuçları
S P O N S O R L A R I M I Z
Tüm YarışlarKatılımcı Listesi Geri Dön
AUDI 15. Göcek Yarış Haftası - ŞARIK TARA, Atatürk'ü Anma "19 Mayıs Gençlik ve Spor Kupası"
Sınıfı Tekne Adı Yelken No Tekne Tipi Boy (mt) TCC Sahibi/Kiralayan Ülke Başvuru
Charter KARYA V - - 8,3 - D-MARIN GÖCEK Türkiye Onaylandı
IRC GARUDA RUS 196 First 50 14,98 1.098 Breda Entreprise Russia Onaylandı
Charter HAYTA TUR6161 First 40 12,58 1.046 Agafonov Dmitry Russia Onaylandı
IRC STREKOZA 2280 SAILING 12,5 1.065 OCTOPUS-SAILING.ltd Russia Onaylandı
IRC CADI TUR33 J 105 1.98 10,50 1.002 Alp Doğuoğlu Türkiye Onaylandı
Charter First TUR284 - 11,75 - Kostiantyn Pyvovarenko Ukraine Onaylandı
IRC Gökova TUR 651 Mat 12 12,45 1.116 Cumhur Gökova Türkiye Onaylandı
IRC St. Anna Rus 501 Farr42 12,37 1.104 Vlas Kadet Russia Onaylandı
IRC Charter KIM TUR2206 First 40.7 11,92 1.046 Alexey Brunov United States of America Onaylandı
IRC Altai - X yachts / Xc45 13,86 1.063 M. Sacit Erdem United Kingdom Onaylandı
IRC Gizmo GBR1267L Beneteau Oceanis 393 Clipper 11,62 0.962 Jock Blair / Tolga Sevinç United Kingdom Onaylandı
IRC First Lady TUR2016 First 40.7. 11,92 1.035 Mustafa Gençaslan Türkiye Onaylandı
Charter Let's See How It Goes - Sense 50 15,10 1.163 EBRU ARIKAN United States of America Onaylandı
IRC Charter Philoxene FRA Dufour 40 12,07 1.028 Mikhail Tekuchev Russia Onaylandı
IRC JukeboX FIN14001 IMX 40 12,10 1.080 Mikhail Voronov Russia Onaylandı
IRC GARANTİ SAILING - LEMON TUR 7878 BERMUDIAN SLOOP 12,45 1.132 TOLGA YAĞLI Türkiye Onaylandı
Charter Karya 10 - - 10,50 - Denis Furman Türkiye Onaylandı
IRC Clavella - H-26 7,88 0.852 Leo Kolff Netherlands Onaylandı
Charter BERGAMA I - - 10,40 - ALİKISAKÜREK Türkiye Onaylandı
Charter Celine - Hamony 42 12,42 - Stanislav Kovalskii Russia Onaylandı
IRC AZZURA - AZUREE 40 11,99 1.050 Andrey Garkalns Russia Onaylandı
IRC Charter La Loba TUR X 412 12,51 1.036 Igor Gorokhov Russia Onaylandı
IRC YENİ VIRA SAILING SCHOOL TUR 3512 - 10,15 1.036 KAAN ÖZGÖNENÇ Türkiye Onaylandı
Charter Yakari - - 12,35 - Stanislav Pechenkin Russia Onaylandı
IRC Novik 1047 - 12.,8 1.153 Maksim Taranov Russia Onaylandı
IRC GEZİ SOLLARE B 37 bavaria 37 11,35 0.917 sabine Dedeoglu Germany Onaylandı
IRC LETTLAND Lat-94 - 10,68 1.014 Igors Bukovskis Russia Onaylandı
IRC Charter DELPHIN TUR - 11,25 0.996 DMITRIY KOCHIN Russia Onaylandı
IRC GEZGİN TUR2001 Prototype 9,90 1.005 Mungo Smith United Kingdom Onaylandı
IRC COURRIER DU COEUR Rus2790 First 44.7 13,35 1.115 Andrey Arbuzov Russia Onaylandı
IRC WIND MASTER Rus747 First 40.7. 11,92 1.044 Rostislav Novoderezhkin Russia Onaylandı
IRC PENOLA E1303 Prototype Epoque 10,77 0.948 Nigel Dean United Kingdom Onaylandı
IRC ENERJI ITA16057 - 8,30 0.959 Sergio Garcia Volkov Chile Onaylandı
IRC Charter ORIONE - - 13,55 1.078 Alyaksandr Prudnikau Russia Onaylandı
Charter MAGIC DREAM - Sun Odys. 409 12,34 1.047 MAXIM SOKOLOV Russia Onaylandı
Göcek Yat Kulübü|Kumburnu Mevkii, İskele Caddesi 48310, Göcek - Muğla