• 15. SONBAHAR GÖCEK YARIŞ HAFTASI - 10 Kasım Atatürk Kupası " 06 - 09 Kasım 2017"
G Ü N C E LY A R I Ş
ONLINE Kayıt Formu
Yarış ve Etkinlik Programı
Katılımcı Listesi
S P O N S O R L A R I M I Z
Tüm YarışlarKatılımcı Listesi Geri Dön
12. Sonbahar Göcek Yarış Haftası - 10 Kasım Atatürk Kupası
Sınıfı Tekne Adı Yelken No Tekne Tipi Boy (mt) TCC Sahibi/Kiralayan Ülke Başvuru
IRC Lady Bubu - Elan 37 11,33 1,015 Giacomo Campari Türkiye Onaylandı
IRC Vivat RUS 1957 Grand Soleil 42 12,67 1,143 Yury Firsov Russia Onaylandı
IRC Gezgin TUR2001 Prototype 9,90 1,005 Mungo Smith Türkiye Onaylandı
IRC Charter Fontessa - Hanse 400 11,99 1,028 Daria Vainouskaya Türkiye Onaylandı
Charter Whoope - Jeanneau 12,34 1,085 Sergey, Kurochkin Russia Onaylandı
IRC Charter Take Wind - - 12,83 1,051 Ermolaev Aleksander Russia Onaylandı
IRC Novik RUS209 Spray 42 12,90 1,150 Maksim Taranov Russia Onaylandı
IRC Kasatka RUS Salona 41 2.00 V1 12,50 1,067 Andrei Pazin Türkiye Onaylandı
IRC Charter White Butterfly TUR Salona 41 12,50 1,069 Petr Kochnev Russia Onaylandı
IRC Soprano - Grand Soleil 40 12,29 1,005 Mehmet Eyüp Ogan Türkiye Onaylandı
Charter Velga - Bavaria 37 11,98 1,060 Maik Roeder Germany Onaylandı
Charter Little Lady - Oceanis 37 11,48 1,009 D-Marin Göcek Marina Türkiye Onaylandı
IRC Pearl RUS2704 Dufour 45 E 13,60 1,083 Stanislav Yasinovskiy Russia Onaylandı
IRC Rusalka RUS 2705 First 40 CR 12,24 1,087 Mikhail Glushko Russia Onaylandı
IRC Charter Nazlı Deniz TUR Sun Odys. 42i P. 12,59 1,050 Valery Ivanov Russia Onaylandı
IRC Heaven can wait 2 RUS 7211 first45 13,68 1,112 Sergey Lebedev Russia Onaylandı
Charter Anastasia - Oceanis 40 11,82 1,020 A. Nezih Akman Türkiye Onaylandı
IRC Charter Carinya TUR Bavaria 44 13,60 0,982 Carinya Yachting LTD Russia Onaylandı
IRC Charter Themis TUR Hanse 350 10,50 0,980 Evgenii Nikiforov Russia Onaylandı
IRC Charter Grey Goose TUR Salona 41 12,50 1,069 Konstantin Nazarenko Russia Onaylandı
Charter Blue Horizon - Sun Odys. 49 14,95 1,142 Vasily Mikhalev Russia Onaylandı
IRC Charter Hang Loose TUR Sun Odys. 45.2 13,80 1,024 Alexey Brunov Russia Onaylandı
Charter Summertime Dreams - Oceanis 54 16,70 1,164 Sherpa Türkiye Onaylandı
Charter JessieA - Jeanneau 53 15,71 1,138 Sherpa Türkiye Onaylandı
IRC Charter Alinka TUR Hanse 342 10,35 0,962 Oleg Igoshev Russia Onaylandı
Charter Beatrix - Bavaria 46 C 14,27 1,105 Aleksandr Kalinichenko Russia Onaylandı
IRC JukeboX RUS14001 IMX 40 12,10 1,077 Mikhail Voronov Russia Onaylandı
Charter Moana IV - Dufour 335 GL 10,28 0,975 İncila Özmert Türkiye Onaylandı
IRC Tamarisk TUR Harman 56 17,30 1,150 Bülent Sandal Türkiye Onaylandı
IRC Angie TUR Hanse 445 13,40 1,051 Vadim Dyachin Russia Onaylandı
Charter Lioness - Dufour 445GL 11,92 - Martin Gebhardt Germany Onaylandı
IRC First TUR 284 First 38 11,75 0,942 Kostiantyn Pyvovarenko Ukraine Onaylandı
IRC Martlet TUR Hanse 400 11,99 1,043 Krishtafovich Yury Russia Onaylandı
IRC Strekoza RUS 2280 Salona 41 12,50 1,065 Mikhail Mishchenko Russia Onaylandı
IRC Charter White Pepper TUR Oceanis 411 12,31 0,948 Nikolay Kornev Russia Onaylandı
IRC Charter Philoxene FRA Dufour 40 12,07 1,026 Mikhail Tekuchev Russia Onaylandı
IRC Hadar TUR4296 Oceanis 40 11,78 0,966 Pavel Minaev Russia Onaylandı
IRC Charter Cornelian TUR Oceanis 40 11,82 0,963 Ilya Terentyev Russia Onaylandı
Charter Blue Bay - Bavaria 46C 14,40 1,099 Horst Hoheisel Germany Onaylandı
IRC X-Prime TUR XP 44 13,29 1,139 Vartan Arutyunyan Russia Onaylandı
IRC Andrea G1208 Nicolson 55 16,61 1,034 Jacobus Labeij Netherlands Onaylandı
Charter Vega - Bavaria 12,35 1,036 Sedat Devrim Türkiye Onaylandı
IRC Charter Hayta TUR6161 First 40 12,24 1,046 Igor Gorokhov Russia Onaylandı
IRC Charter La Loba TUR X 412 12,51 1,036 Andrey Kolyada Russia Onaylandı
Charter Karya 11 - Comet 1050 10,50 0,945 Karayel Yachting Netherlands Onaylandı
IRC Penola E1303 Prototype 10,77 0,948 Nigel Dean United Kingdom Onaylandı
IRC First Lady TUR2016 First 40.7 11,92 1,035 Mustafa Gençaslan Türkiye Onaylandı
IRC Gizmo GBR1267L Oceanis 393 11,62 0,962 Jock Blair / Tolga Sevınç Türkiye Onaylandı
IRC Gökova TUR651 Mat 12 2.55 12,45 1,116 Cumhur Gökova Türkiye Onaylandı
IRC Enerji ITA16057 First 27.7 8,30 0,958 Garcia Volkov Chile Onaylandı
IRC Charter Yuksel D2 TUR1124 Dufour 41 11,95 0,956 Fedor Druzhinin Russia Onaylandı
IRC Buyan TUR Sydney 40 12,49 1,153 Albert Kabakov Ukraine Onaylandı
IRC Courrier Du Coeur RUS2790 First 44.7 13,35 1,115 Arbuzov Andrey Russia Onaylandı
IRC Charter Baba Yaga TUR HANSE 375 11,35 0,979 Andrey Gorovtsov Russia Onaylandı
IRC Accord GBR1755 Dufour 455 GL 13,45 1,040 Oleg Yelisyeyev Ukraine Onaylandı
IRC Charter Yakari TUR Dufour 40 11,99 1,030 Siarhey Dzedziushka Russia Onaylandı
Charter Prrosecco - Endorfina Sailing - Oceanis 40 12,17 1,068 Mehmet Nazmi Nurel Türkiye Onaylandı
Charter La Paloma Blanca - Dufour 375 GL 10,90 0,995 Umut Koyunoğlu Türkiye Onaylandı
IRC Orione TUR Grand Soleil 45 13,55 1,078 Alyaksandr Prudnikau Russia Onaylandı
IRC Charter Boni Staf TUR First 40.7 11,92 1,020 Stanislav Pechenkin Russia Onaylandı
Charter Venla - Sun Odys. 45 13,38 1,106 Gennady Chernychkov Russia Onaylandı
IRC Charter Persey RUS701 Dufour 38 C 11,64 0,980 Sergey Potapkin Russia Onaylandı
IRC Charter Zoe FRA43512 Damien 40 11,93 0,959 Yann Lythgoe France Onaylandı
IRC Kim TUR2206 First 40.7 11,92 1,046 Yann Lythgoe France Onaylandı
IRC Charter Karya 10 TUR Comet 1050 10,50 0,910 Denis Furman Russia Onaylandı
IRC Clavella TUR H-26 7,88 0,852 Leo Kolff Netherlands Onaylandı
IRC Wind Master RUS 747 First 40.7 11,92 1,043 Rostislav Novoderezkin Russia Onaylandı
IRC Lady In Red RUS 1220 Ricohet 1220 12,20 1,079 Yury Sitnikov Russia Onaylandı
Göcek Yat Kulübü|Kumburnu Mevkii, İskele Caddesi 48310, Göcek - Muğla