• 15. SONBAHAR GÖCEK YARIŞ HAFTASI - 10 Kasım Atatürk Kupası " 06 - 09 Kasım 2017"
G Ü N C E LY A R I Ş
ONLINE Kayıt Formu
Yarış ve Etkinlik Programı
Katılımcı Listesi
S P O N S O R L A R I M I Z
Tüm YarışlarKatılımcı Listesi Geri Dön
AUDI 16.Göcek Yarış Haftası - Şarık Tara, Atatürk'ü Anma 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kupası
Sınıfı Tekne Adı Yelken No Tekne Tipi Boy (mt) TCC Sahibi/Kiralayan Ülke Başvuru
IRC Strekoza RUS2280 - 12,50 1.064 Mikhail Mishchenko Russia Onaylandı
IRC X-Prime RUS777 X-Yacht 13,29 1.132 Vartan Arutyunyan Russia Onaylandı
IRC Lady Bu Bu - Elan 37 11,16 1.014 Giacomo Campari Türkiye Onaylandı
IRC Fox TUR X 41 12,34 1.125 Oleg Mustafaev Russia Onaylandı
Charter Hang Loose - SO 45.2 13,99 1.104 Aleksei Brunov Russia Onaylandı
IRC Philoxene FRA Dufour 40 12,07 1.025 Pavel Minaev Russia Onaylandı
IRC Rusalka 2705RUS First 40 12,24 1.088 Mikhail Glushko Russia Onaylandı
IRC Alize 3 TUR 465 Sun Legend 41 12,25 0.936 Uğur Ayken Türkiye Onaylandı
Charter Summer Sky - Bavaria 49 14,95 1.135 Rainer Rubink Germany Onaylandı
IRC Papili TUR 9701 KER 53 16,00 1.297 Mustafa V. Koç Türkiye Onaylandı
IRC JukeboX RUS14001 IMX 40 12,10 1.077 Mikhail Voronov Russia Onaylandı
Charter Havasupai - Bavaria 44 13,95 1.106 Kostiantyn Pyvovarenko Ukraine Onaylandı
IRC Gezgin TUR2001 Prototype 9,90 1.004 Mungo Smith Türkiye Onaylandı
IRC Penola E1303 DRAC ONE TONER 10.77 0.949 Nigel Dean United Kingdom Onaylandı
IRC Angie 2 - Hanse 445 13,40 1.050 Vadim Dyachin Russia Onaylandı
IRC Hayta TUR6161 First 40 12,64 1.042 Grigorev,Sergei Russia Onaylandı
Charter Karya 10 - Comet 1050 10,50 0.980 Denis Furman Russia Onaylandı
IRC Vivat RUS1957 Grand Soleil 42 12,65 1.124 Yuri Firsov Russia Onaylandı
IRC Novik 1047 Spray 42 12,90 1.151 Maksim Taranov Russia Onaylandı
IRC Buyan GBR 9640 SYDNEY 40 12,49 1.152 Albert Kabakov Ukraine Onaylandı
IRC Lettland Lat 94 First 36.7 10,68 1.014 Igors Bukovskis Latvia Onaylandı
IRC First Lady TUR2016 First 40.7 11,98 1.035 Mustafa Gençaslan Türkiye Onaylandı
Charter Alinka - Hanse 342 10,35 0.998 Oleg Igoshev Russia Onaylandı
IRC Courrier Du Coeur RUS 2790 First 44.7 13,35 1.114 Andrey Arbuzov Russia Onaylandı
Charter Sophie-Marie 19522-A Oceanis 43 13,10 1.103 Keith Wheatley United Kingdom Onaylandı
IRC Take Wind - Bavaria 42 M 12,55 1.050 Aleksander Ermolaev Russia Onaylandı
IRC Garanti Sailing - Lemon TUR7878 MAT 12 12,45 1.132 Serhat Altay Türkiye Onaylandı
IRC Altai - XC 45 13,86 1.061 Mehmet Sacit Erdem Türkiye Onaylandı
IRC Clavella NED90 H26 7,88 0.851 Leo Kolff Netherlands Onaylandı
IRC Karavida (Matcup) TUR1010 Mat 1010 10,15 1.038 Alp Doğuoğlu Türkiye Onaylandı
IRC Wee Gizmo TUR2010 Melges 24 7,56 1.005 Jock Blair/Tolga Sevinç Türkiye Onaylandı
IRC Loreley - Dofour 425 GL 12,60 1.015 Yaroslav Ignatenko Russia Onaylandı
IRC Palmarina Sailing/İzmir Yelken Akademisi - MAT 1010 10,15 1.035 Kaan Özgönenç Türkiye Onaylandı
Göcek Yat Kulübü|Kumburnu Mevkii, İskele Caddesi 48310, Göcek - Muğla