• 16. SONBAHAR GÖCEK YARIŞ HAFTASI - 10 KASIM ATATÜRK KUPASI " 05 - 10 KASIM 2018"
  • 19. GÖCEK YARIŞ HAFTASI - 19 MAYIS GENÇLİK ve SPOR KUPASI "13 - 17 MAYIS 2018"
G Ü N C E LY A R I Ş
Yarış İlanı
Yarış ve Etkinlik Programı
Yarış Talimatı
Rotalar
Katılımcı Listesi
Yarış Sonuçları
S P O N S O R L A R I M I Z
Tüm YarışlarKatılımcı Listesi Geri Dön
AUDI 13. Sonbahar Göcek Yarış Haftası - 10 Kasım Atatürk Kupası
Sınıfı Tekne Adı Yelken No Tekne Tipi Boy (mt) TCC Sahibi/Kiralayan Ülke Başvuru
Charter VERA - Oceanis 48 14,27 - Oleksandr Balaniuk Ukraine Onaylandı
IRC KASATKA - Salona 41 - 1,067 Andrey Pazin Türkiye Onaylandı
Charter FIFTY - Sun Odyssey 44 - - Aleksei Brunov Russia Onaylandı
Charter JOANNA - Bavaria CR 45 14,27 - E.G.G. Yachting - Nezih AKMAN Türkiye Onaylandı
IRC GÖKOVA TUR Mat 12 - 1,115 Cumhur GÖKOVA Türkiye Onaylandı
IRC Charter RED ZEPPELIN - Salona 41 12,50 1,069 Maksim Taranov Russia Onaylandı
IRC ST. ANNA RUS 501 Skif 42 12,35 1,097 Mikhail Kadetov Russia Onaylandı
IRC BONY STAF - First 40.7 11,92 1,031 Anatollii Shchurrenkov Russia Onaylandı
IRC LETTLAND LAT94 First 36.7. 10,68 1,018 Igors Bukovskis Türkiye Onaylandı
IRC ORFOZ - MIYC Team TUR441 A 40 RC. 11,98 1,098 İskender AKBAŞ Türkiye Onaylandı
Charter HANG LOOSE - Sun Odys. 45.2 14,15 - Alexey Brunov Russia Onaylandı
IRC ALEXA - First 45.2 13,68 1,119 Alexander Alexandrov Bulgaria Onaylandı
IRC PEARL Rus 2704 Dufour 45E 13,6 1,083 Stanislav Yasinovskiy Russia Onaylandı
IRC Charter FRENZY - Oceanis 361 10,80 0,924 Inna Karamyan Russia Onaylandı
IRC PARTİSAN OF YACHTİNG TUR 3512 Mat 1010 - 1,035 Vladimir Oleynikov Russia Onaylandı
IRC PERSEY RUS 701 Dufour 38 C 11,64 0,980 Sergey Potapkin Russia Onaylandı
IRC FIRST LADY TUR 2016 First 40.7 11,92 1,035 Mustafa Gençaslan Türkiye Onaylandı
IRC Charter LORELEY - Dufour 425 12,60 1,015 Zakharov Viktor Russia Onaylandı
IRC Charter LULU III - Sun Odys. 40.3 11,75 0,972 Pavel Minaev Russia Onaylandı
IRC HOOLIGANKA RUS 2477 Dufour 40E 11,99 1,039 Nellya Losikova Russia Onaylandı
IRC Charter PHOENIX - Dufour 455 13,45 1,023 Yury Sitnikov Russia Onaylandı
IRC Charter NIGHT & DAY - Sun Odys. 44i 13,41 1,012 Boris Mashunkin Russia Onaylandı
IRC Charter CASI - Sun Odys. 45 13,38 1,018 Vitali Kozhukh Russia Onaylandı
Charter BLUE SEA - Bavaria 46 14,27 - Mikhail Semenov Russia Onaylandı
IRC MARMARISA 0000 Hanse 400 11,99 1,029 Gleb Semerenko Russia Onaylandı
IRC NORD STAR RUS 3635 Dufour 36 Perf. 10,99 1,021 Sergey Tabasaranskiy Russia Onaylandı
IRC Charter PHILOXENE - Dufour 40 12,07 1,025 Mikhail Tekuchev Russia Onaylandı
IRC STREKOZA 2280 Salona 41 12,5 1,064 Mikhail Mishchenko Russia Onaylandı
IRC Charter PANTELISA - Dufour 450 13,25 1,024 Milkhail Bokachev Russia Onaylandı
IRC COURRIER Du Coeur Rus 2790 First 44.7 13,35 1,114 Andrey Arbuzov Russia Onaylandı
IRC Charter TAKE WIND NO Bavaria 42 12,81 1,050 Alexander Ermolaev Russia Onaylandı
IRC WEE GIZMO TUR 2010 Melges 7,56 1,005 Tolga Sevınç / Jock Blair Türkiye Onaylandı
IRC PENOLA E1303 Drac One Tonner 10,77 0,953 Nigel Dean United Kingdom Onaylandı
Charter MED CHAPULLER - Oceanis 41 12,38 - Dmitry Pechersky Russia Onaylandı
Charter LMQ II - Oceanis 5O F 14,98 - Martin Stoker United Kingdom Onaylandı
IRC Charter FIRST TUR 284 First 38 11,72 0,942 Pyvovarenko Kostiantyn Ukraine Onaylandı
IRC TAMARISK - Harman 56 17,30 1,148 Bülent Sandal Türkiye Onaylandı
IRC Charter BABA YAGA TUR Hanse 375 11,35 0,979 Andrey Gorovtsov Russia Onaylandı
IRC Charter CORNELIAN TUR Oceanis 40 11,82 0,961 Petr Kochnev Russia Onaylandı
IRC BELKA RUS 2628 First 40.7 11,92 1,046 Roman Troshin Russia Onaylandı
Charter HOPE - Jeanneau 53 16,06 - Sergey Krotov Russia Onaylandı
Charter ALINKA - Hanse 342 10,35 - Oleg IGOSHEV Russia Onaylandı
IRC Charter THEMIS TUR Hanse 350 10,59 0,978 Evgenii Nikiforov Russia Onaylandı
IRC JUKEBOX RUS 14001 IMX 40 12,10 1,077 Aliaksandr Prudnikau Russia Onaylandı
Charter BEATRIX 2 Bavaria 46 14,27 -  Alexander Bogatyrev Russia Onaylandı
IRC X-PRIME RUS 7777 XP 44 13,29 1,132 Vartan Arutyunyan Russia Onaylandı
IRC Charter GRACE TUR Dufour 450 GL 13,25 1,035 Alexander Shesterikov Russia Onaylandı
Charter KARYA 10 - Comet 1050 10,20 - Denis Furman Türkiye Onaylandı
IRC CLAVELLA NED90 H-26 7,88 0,851 Leo Kolff Netherlands Onaylandı
IRC KARAVIDA TUR 1010 Mat 1010 10,15 1,038 Alp Doğuoğlu -Cihan Asal Türkiye Onaylandı
IRC Charter HAYTA TUR 6161 First 40 12,58 1,042 Sergey Volchkov Russia Onaylandı
IRC Charter WHITE PEPPER TUR Oceanis 411 12,31 0,946 Mikhail Lotsmanov Russia Onaylandı
Charter ORIONE - Grand Soleil 45 13,90 - Ekaterina Vasilevich Russia Onaylandı
IRC Charter CARINYA - Bavaria 44 13,95 - Carinya Yachting Ltd. Russia Onaylandı
IRC Charter TIBURON TUR Dufour 40E 11,99 1,032 Vadym Sklyarov Ukraine Onaylandı
IRC KAWATIKI - Oceanis 45 13,85 1,031 Yavuz Kuban Türkiye Onaylandı
Charter BLUE MOON - Oceanis 45 13,85 - Bob Pettigrew United Kingdom Onaylandı
Charter KARYA 11 - Comet 1050 10,50 - Bram van Utrecht Netherlands Onaylandı
Charter DUCHESS - Jeanneau 53 16,06 - Aleksandr Kalinichenko Russia Onaylandı
IRC Charter CELINE - Harmony 42 12,42 0,978 Esperanza Team - Denis Usmen Russia Onaylandı
IRC Charter GREY GOOSE - Salona 41 12,50 1,069 Alexey Perederiy Russia Onaylandı
IRC Charter LA LOBA TUR X Yacht 412 12,51 1,036 Valentin Nikolov Bulgaria Onaylandı
IRC Charter NAZLI DENİZ - Sun Odys. 42i P. 12,59 1,049 Dmitry Tseytlin Russia Onaylandı
IRC KIM - First 40.7 11,96 1,046 Yann LYTHGOE France Onaylandı
IRC ZOE - Damien 40 11,98 0,965 Yann LYTHGOE France Onaylandı
IRC Charter LASTOCHKA - Salona 45 13,55 1,074 Carinya Yachting Ltd. Russia Onaylandı
IRC LADY IN RED RUS 1220 Ricochet 1220 12,20 1,079 Yury Sitnikov Russia Onaylandı
Göcek Yat Kulübü|Kumburnu Mevkii, İskele Caddesi 48310, Göcek - Muğla