• 16. SONBAHAR GÖCEK YARIŞ HAFTASI - 10 KASIM ATATÜRK KUPASI " 05 - 10 KASIM 2018"
  • 19. GÖCEK YARIŞ HAFTASI - 19 MAYIS GENÇLİK ve SPOR KUPASI "13 - 17 MAYIS 2018"
G Ü N C E LY A R I Ş
Yarış İlanı
Yarış ve Etkinlik Programı
Yarış Talimatı
Rotalar
Katılımcı Listesi
Yarış Sonuçları
S P O N S O R L A R I M I Z
Tüm YarışlarKatılımcı Listesi Geri Dön
AUDI - 17. Göcek Yarış Haftası - Şarık TARA " 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kupası "
Sınıfı Tekne Adı Yelken No Tekne Tipi Boy (mt) TCC Sahibi/Kiralayan Ülke Başvuru
Charter VERA - Oceanis 48 14,27 1.143 Oleksandr Balaniuk Russia Onaylandı
IRC MORPHEUS TUR 8843 Sydney 43 GTS 13,10 1.172 Cem Fadıl Bozkurt/Sinan Sümer Türkiye Onaylandı
IRC STREKOZA 2280 Salona 41 12,50 1.064 Mikhail Mishchenko Russia Onaylandı
Charter LITTLE LADY - Oceanis 37 11,48 1.007 D MARIN TEAM Türkiye Onaylandı
IRC BRUSNIKA TUR 1964 Farr 30 9,43 1.056 Gleb Semerenko Russia Onaylandı
IRC Charter HAYTA - First 40 12,24 1.041 Sergei Grigorev Russia Onaylandı
IRC BELKA RUS2628 First 40.7 11,92 1.046 Roman Troshin Russia Onaylandı
IRC COURRIER DU COEUR - First 44.7. 13,35 1.113 Andrey Arbozov Russia Onaylandı
Charter LORELEY - Dufour 425 GL 12,60 1.044 Popolutov Vadim Russia Onaylandı
Charter HANG LOOSE - Sun Odys. 45.2 14,15 1.105 Valerii Ivanov Russia Onaylandı
Charter KAYGISIZ - Bavaria 34 C 10,45 0.969 Cengiz Taftalı Türkiye Onaylandı
Charter SUMMER SKY - Bavaria 49 14,95 1.092 Rainer Rubink Germany Onaylandı
IRC Charter NORD STAR - Dufour 36 Perf. 10,99 1.021 Oleg Igoshev Russia Onaylandı
IRC KARAVİDA TUR 1010 Mat 1010 10,33 1.034 Alp Doğuoğlu/Cihan Asal Türkiye Onaylandı
IRC WEE GIZMO TUR 2010 Melges 24 7,56 1.003 Tolga Sevinç / Jock Blair Türkiye Onaylandı
IRC PENOLA - Drac One Tonner 10,77 0.954 Nigel DEAN Türkiye Onaylandı
IRC ECLIPSE TUR2027 Humphreys 12 12,00 1.095 Stanislav Pechenkin Russia Onaylandı
IRC GARANTİ SAILING - LEMON TUR7878 MAT 12 12,45 1.131 Serhat Altay Türkiye Onaylandı
IRC LA LOBA - X412 MK2 2.10 12,51 1.035 Fritz Gottenströter Germany Onaylandı
IRC Charter HABANERA TUR Sun Odys. 49i 14,73 1.024 Klaus Roth Germany Onaylandı
IRC Charter TAKE WIND - Bavaria 42 M 12,55 1.048 Andrey Ukhin Russia Onaylandı
Charter THEMIS 1064 Hanse 350 10,59 1.007 Keith Wheatley United Kingdom Onaylandı
IRC CLAVELLA NED90 H-26 7,88 0.851 Leo Kolff Netherlands Onaylandı
IRC LETTLAND Lat-94 First 36.7 10,68 1.017 Igors Bukovskis Latvia Onaylandı
IRC İZMİRYELKEN TUR 3512 Mat 1010 10,15 1.037 Kaan Özgönenç Türkiye Onaylandı
IRC Charter BLUE SKY - Sun Odys. 36i 10,69 0.931 Will Kussmaul Germany Onaylandı
Göcek Yat Kulübü|Kumburnu Mevkii, İskele Caddesi 48310, Göcek - Muğla