• 15. SONBAHAR GÖCEK YARIŞ HAFTASI - 10 Kasım Atatürk Kupası " 06 - 09 Kasım 2017"
G Ü N C E LY A R I Ş
ONLINE Kayıt Formu
Yarış ve Etkinlik Programı
Katılımcı Listesi
S P O N S O R L A R I M I Z
Tüm YarışlarKatılımcı Listesi Geri Dön
14. Sonbahar Göcek Yarış Haftası - 10 Kasım Atatürk Kupası
Sınıfı Tekne Adı Yelken No Tekne Tipi Boy (mt) TCC Sahibi/Kiralayan Ülke Başvuru
IRC NORD STAR RUS 3635 Dufour 36 PER 10,99 1.021 Sergey TABASARNSKIY Russia Onaylandı
Charter MOANA IV - DUFOUR 335GL 10,28 - Buğra Mutlu Türkiye Onaylandı
IRC Charter TEAM SOLLARE B40 Bavaria 40 11,99 0.958 Marian Tita Romania Onaylandı
IRC SUN SHINE TUR Dufour 40 11,90 0,968 Mustafa DUMAN Türkiye Onaylandı
IRC Charter PAPIRUS - Sun Odys. 45 13,38 0.981 Oleg Samaylav Russia Onaylandı
Freshmen RACİHA - Southerly 35 10,85 - Ertan NACAROĞLU Türkiye Onaylandı
Charter EGE - Bavaria 46 14,27 - Irmak Yachting Türkiye Onaylandı
IRC M 2 TUR1112 Dehler 33 10,03 0.953 Mustafa TEZCAN - Murat DEMİR Türkiye Onaylandı
IRC VİVAT - Grand Soleil 42 R 12,6 1.123 Yury Firsov Russia Onaylandı
IRC GÖKOVA - MAT 12 12,40 1.107 Tolga GÖKOVA Türkiye Onaylandı
Charter CORINNE - Sun Odys. 42i 11,85 - Oleg IGOSHEV Russia Onaylandı
Freshmen DALE CARNEGIE AKADEMİ TUR386 Bavaria 45 13,60 - Serkan SEVİM Türkiye Onaylandı
IRC Charter WHITE PEARL - Dufour 350 GL 9,98 0.953 Ernest AGAYAN Russia Onaylandı
Charter SAMBA - Sun Odys. 45.2 14,00 - D-Marin Göcek Team Türkiye Onaylandı
Charter GRASSHOPER - Bavaria 37 11,30 - E.G.G. Yachting Türkiye Onaylandı
IRC LADY BU BU - Elan 37 11,16 1.014 Yusuf ÇAKIR Türkiye Onaylandı
IRC Charter LEADER - Archambault 10,59 1.033 Mustafa ÖZGÜVEN Türkiye Onaylandı
Freshmen AWARENESS - Bavaria 46 14,40 - Yeni Vira Sailing Team Türkiye Onaylandı
Freshmen BEAU GOSSE - Hanse 415 12,40 - Yeni Vira Sailing Team Türkiye Onaylandı
Freshmen FREE DOLPHIN - Oceanis 50 15,48 - Burç ÖZARUTAN Türkiye Onaylandı
Charter VERA - Oceanis 48 14,60 - Oleksandr BALANIUK Ukraine Onaylandı
IRC BRUSNIKA TUR 1964 Farr 30 9,43 1.044 Ekaterina VASOLEVICH Belarus Onaylandı
IRC STREKOZA RUS 2280 Salona 41 12,50 1.064 Mikhail MİSCHENKO Russia Onaylandı
Charter AMBIENTE V - Dufour 445 13.50 - Sergii SHUMİLOV Ukraine Onaylandı
Charter ABSOLUT - Bavaria 50 C 14,99 - Mikhail SENATOROV Russia Onaylandı
IRC GHOST RIDER TUR Salona 41 12,50 1.068 Octopus Sailing Russia Onaylandı
IRC VICTORY TUR 3700 Bolt 37 11,00 1.172 Targan HAZARHUN Türkiye Onaylandı
Freshmen ROYAL BLUE III 0 Oceanis 54 16,69 - Tom LEEMAN United Kingdom Onaylandı
IRC ENERGI Sl108008 First 27.7 8,30 0.955 Garcia VOLKOV S.A. Türkiye Onaylandı
IRC BELKA RUS2628 First 40.7 11,92 1.046 Roman TROSHİN Russia Onaylandı
IRC JUKEBOX RUS 14001 IMX 40 12,10 1.069 Mikhail VORONOV Russia Onaylandı
IRC LA LOBA TUR X 412 12,51 1.035 Stanislav PECHENKİN Russia Onaylandı
IRC FOX 17157 X 41 12,34 1.119 Oleg MUSTAFAEV Russia Onaylandı
IRC ALLEGRO TUR35 First 40 CR 12,24 1.072 M.Burhanettin AYDOĞAN Türkiye Onaylandı
IRC WIND MASTER RUS 747 First 40.7 11,92 1.043 Rostislav NOVODEREZHKİN Russia Onaylandı
Charter BLUE SKY - SO36i 10,69 - Wilhelm KUSSMAUL Germany Onaylandı
IRC PENOLA E1303 Prototype 10,77 0.954 Nigel DEAN United Kingdom Onaylandı
IRC COUR. DU COEUR RUS2790 First 44.7 13,35 1.098 Andrey ARBUZOV Russia Onaylandı
IRC WEE GIZMO TUR2010 Melges 24 7,56 1.003 Jock BLAIR-Tolga SEVİNÇ Türkiye Onaylandı
IRC MARMARISA TUR Hanse 400 11,99 1.009 Gleb SEMERENKO Russia Onaylandı
Charter KAYGISIZ - Bavaria 34 C 10,45 - Cengiz TAFTALI Türkiye Onaylandı
IRC BABA YAGA TUR Hanse 375 11,35 0.978 Andrey GOROVTSOV Russia Onaylandı
IRC TUZLU TUR869 Azuree 33 9,99 0,984 Gökhan - Murat - Kadir Türkiye Onaylandı
IRC Charter YUKSEL D2 TUR 1124 Dufour 41 11,95 0.955 Fedor DRUZHİNİN Russia Onaylandı
IRC Charter BLUE HORIZON - Sun Odys. 49 14,98 1.009 Aleksei BRUNOV Russia Onaylandı
IRC KASATKA - Salona 41 12,50 1.066 Alexandr MUSIKHIN Russia Onaylandı
IRC PHILOXENE FRA Dufour 40 12,07 1.024 Vaynovskaya Daria Russia Onaylandı
IRC ST. ANNA RUS 501 SKIF 42 12,35 1.093 Mikhail Kadetov Russia Onaylandı
IRC RED ZEPPELIN RUS Salona 41 12,50 1.067 Aleksey Perederiy Russia Onaylandı
IRC ZOE - Damien 40.2 11,93 0.950 Yann Lythgoe France Onaylandı
IRC GREY GOOSE TUR Salona 41 12,50 1.068 Dmitry Tseytlin Russia Onaylandı
IRC TAKE WIND TUR Bavaria 42 M 12,55 1.048 Andrey Ukhin Russia Onaylandı
Charter STELLA POLARIS - Dufour 445 GL 13,50 - Maxim SOKOLOV Russia Onaylandı
IRC Charter LORELEY TUR3 Dufour 425 GL 12,60 1.013 Kirill YASINOVSKIY Russia Onaylandı
Charter BLUE MOON E.G.G. Oceanis 45 13,85 - Bob Pettigrew United Kingdom Onaylandı
Charter FEELING FINE E.G.G. Sun Odys. 419 12,34 - Werner VEIT Germany Onaylandı
Charter KODOSK E.G.G. Sun Odys. 42i 12,85 - Peter FRANZ Germany Onaylandı
Charter JOANNA E.G.G. Bavaria 45 C 14,27 - Georg DOBBELSTEIN Germany Onaylandı
Charter LOKI E.G.G. Sun Odys. 44i 13,75 - Frank BÖLNG Germany Onaylandı
Charter ANJAMIA E.G.G. Oceanis 45 13,85 - Martin KÜPPERS Germany Onaylandı
Charter JESSİE A E.G.G. Jeanneau 53 16,06 - Ulrich KÜPPERS Germany Onaylandı
Göcek Yat Kulübü|Kumburnu Mevkii, İskele Caddesi 48310, Göcek - Muğla