• 15. SONBAHAR GÖCEK YARIŞ HAFTASI - 10 Kasım Atatürk Kupası " 06 - 09 Kasım 2017"
G Ü N C E LY A R I Ş
ONLINE Kayıt Formu
Yarış ve Etkinlik Programı
Katılımcı Listesi
S P O N S O R L A R I M I Z
Haber ve Duyurular
15. Sonbahar Göcek Yarış Haftası - 10 Kasım Atatürk Kupası
Göcek Yat Kulübü, “SONBAHAR GÖCEK YARIŞ HAFTASI – 10 KASIM ATATÜRK KUPASI” yelken yarışlarının 15. yılında, tüm yelken tutkunlarını Göcek koyları ve Fethiye körfezi turkuaz maviliğinde rüzgarlarla dans’a davet ediyor. Akdeniz’in en geniş uluslararası marina ağına sahip D-Marin Marinalar Grubu marinası D-Marin Göcek’in ev sahipliğinde gerçekleştirilecek “SONBAHAR GÖCEK YARIŞ HAFTASI – 10 Kasım Atatürk Kupası “ yelken yarışlarında, 60 tekne ve 450 yelkenci mücadele edecek.
RIXOS Sailing Cup Göcek 2017
1 yıl önce, ”Rixos Sailing Cup” ile hayatında hiç fırsat bulamamış, cesaret edememiş veya aklına bile getirmemiş herkesi yelken heyecanına davet ettik ve “dostluk kazansın!” dedik. Türkiye Yelken Federasyonu, Göcek Yelken Klubü ve hakem komiteleri ile birlikte belirlediğimiz, Rixos’un X’inden yola çıkan zorlu bir yarış parkuru ile dünyada bir ilki gerçekleştirdik. Beklediğimizden yüksek bir katılım ile hem misafirlerimizi mutlu ettik hem de yelken dünyasında Rixos farkıyla hazırlanan gecelere yelken açtık. Heyecan yeniden başlıyor! Ülkemizde yelken sporunu geliştirmek, günlük hayatın stresinden uzaklaşmak, Türkiye’nin değerli isimleriyle bir yelken altında buluşmak ve sanat, spor, basın, siyaset camiası ile yelken sporcularını ödüllendirmek için Marintürk desteğiye 2017 yarışına hazırlanıyoruz. Gelin bu yıl siz de yarışın, mavi sulara farklı açıdan bakıp fark yaratın. Ekim'de Göcek’in dünyaca ünlü koylarında siz de dalgalarla vals yapın, yine "dostluk kazansın”… 10 - 13 Ekim 2017 online kayıtlar için www.rixossailingcup.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Göcek Yarış Haftası'nda büyük kupa “FOX” teknesi ile Oleg Mustafaev ve ekibinin oldu
Doğuş Grubu katkılarıyla düzenlenen 18. Göcek Yarış Haftası, 15 Mayıs günü başladı ve heyecan dolu 6 yarışın ardından 18 Mayıs günü sona erdi. Göcek Yarış Haftası'nda büyük kupa “FOX” teknesi ile Oleg Mustafaev ve ekibinin oldu 18. Göcek Yarış Haftasında “Şarık Tara, Atatürk’ü Anma 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kupası “ Fox teknesiyle yarışan Oleg Mustafaev liderliğindeki ekibin oldu. Göcek Yat Kulübü tarafından her yıl 19 Mayıs haftasında düzenlenen ve Doğuş Grubu desteğiyle gerçekleştirilen '18. Göcek Yarış Haftası', 18 Mayıs günü D-Marin Göcek'te yapılan ödül töreniyle sona erdi.
Atatürk’ü Anma 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kupası 15 Mayıs’da yelkenler fora diyor
Yelken tutkunlarının her yıl heyecanla beklediği GÖCEK YARIŞ HAFTASI “ ŞARIK TARA - Atatürk’ü Anma 19 MAYIS GENÇLİK ve SPOR KUPASI” yelken yarışları 14 – 18 Mayıs tarihleri arasında bu sene 18. kez yelkensevererle buluşuyor. Göcek’in olağanüstü güzellikte ki bahar günlerinde, 30 – 35 tekne, 350’yi aşkın yelkencinin 4 gün sürecek yarış programı, uluslar arası düzeyde başarılı yarışçıların yelken ve denizcilik ustalıklarının kıyasıya çarpıştığı şamandra yarışları ve uzun süredir bölgenin coğrafi zenginliğinin üst düzey kullanıldığı coğrafi rotalarıyla katılımcıları heyecanlı anlar bekliyor.
OKULLAR KAPANACAK YELKENLER AÇILACAK
2017 Yaz dönemi yelken kurs programımız 12 Haziran 2017 Pazartesi günü saat 10:0'da başlıyor. 1 Eylül'e kadar 2 haftalık dersler olarak planladığımız 6 dönemlik kurs programı kayıtlarımız başlamıştır. Kayıtlar ve ayrıntılı bilgi için info@gocekyachtclub.org adresinden veya 0252 645 15 49 nolu kulüp numaramızdan iletişim kurabilirsiniz.
Sayfa : 1 / 17
Göcek Yat Kulübü|Kumburnu Mevkii, İskele Caddesi 48310, Göcek - Muğla